Ratchet & Clank
PS4

(3x)
199 499 Kč

Sleva platí do 25. 12. 2022 nebo vyprodání

Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Arkáda, Sci-Fi, Hopsačka, PS4 Pro Enhanced
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 19584
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 80 Kč

nebo

 100 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Poznejte jak se zrodila legendární dvojka Ratchet a Clank. Jak poslední chlupatý Lombax našel malého robůtka a podle čeho jej pojmenoval? Jde o nové přepracování prvního dílu série, které nabídne zbrusu novou grafiku, herní prvky z posledních dílů a celou řadu nových úrovní.  ŠÍLENĚ NABITÝ ŠÍLENÝ ARZENÁL
  Zachraňte galaxii pomocí ještě více zbraní a hraček. Již tehdy inovativní arzenál se dočkal nových vychytávek z moderních dílů, která vás zaručeně dostanou. Dubstep zbraň, kostičkovač, ovcomat a další šílenosti.

  Ratchet & Clank

  PROPOJENÍ S FILMEM
  Současně se hrou míří do kin také první Ratchet & Clank film a oba světy jsou úzce propojeny. Ve hře tak najdete scény a záběry přímo z filmu s překrásným vizuálem, který využívá masivního výkonu PS4.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   panzpohadky: Už jde o PS Hits edici.

  • panzpohadky

   Jedná se o edici PS Hits,nebo je to původní verze ? Děkuji :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   majkl: Ratchet je pouze pro jednoho hráče. Nemá žádný co-op nebo multiplayer.

  • majkl

   Dobrý den, je možné tuto hru hrát ve 2 hráčích na 1 konzoli? Děkuji

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Ratchet and Clank velice zábavná a humorná hra. Takřka nikdy se nenudíte, na obrazovce se stále něco děje a když zrovna nepřeměňujete padouchy na ovce nebo kozy, bavíte se galaktickým humorem. Ten je velice chytře napsaný a nejednou prolomuje čtvrtou zeď ("See you in next reboot!") a pobaví jak mladší publikum, tak i dospělé.

Pochvalu zaslouží i lokace. Jednou zachraňujete tropický ráj v raketě, hned na to zase válčíte na zamrzlé planetě nebo na planetě plné sopek a sbíráte mozky, různorodost tu určitě nechybí...

Za co bych tvůrce pokáral, je obtížnost některých misí. Jedna za všechny: útěk ze stoky, která se dost rychle zaplavuje, mi málem přivodila mrtvici. Do cesty se vám pořád někdo a něco plete a Ratchet taky zrovna moc neposlouchá a občas běží úplně jinam, než si přejete. Navíc při druhém hraní se mi tato pasáž povedla jen díky bugu, kdy jsem propadl skrze mapu a při mé smrti mě hra vyhodila již za touto lokací. Ke všemu musím dodat, že toto byl jediný bug za celou hru, na který jsem narazil.

Kamera je někdy fakt šílená, hlavně při bitkách s haldou nepřátel v postupu hry, kdy z nich začnou létat haldy šroubů a matek a vy nevidíte takřka vůbec nic, jelikož na tuhle "měnu působíte jako magnet a vidíte jen ty podělané šrouby! Některé bitky jsem prohrál právě z tohoto důvodu, jelikož jsem vůbec neměl přehled, co se na obrazovce děje.

Tvůrci také mohli udělat více misí pro Clanka, ve hře jsou snad pouze tři a z toho jedna je tutorial. Ke všemu jsou ony mise jednoduché, takže se u nich zrovna dvakrát nezapotíte (na rozdíl od stoky...). Chybí mi také více tratí pro závody, dvě se třemi variacemi jsou žalostně málo a přijde mi, jakoby si tvůrci chtěli ulehčit práci.

SUMA SUMARUM: RandC jsou oddychovka, u které se nemusí zas tak moc přemýšlet, občas se zavztekáte, občas i pobavíte a občas se i přistihnete, jak si říkáte: "Ok, teď už opravdu jen jednu misi a končím!" a najednou? Závěrečné titulky. Škoda, herní doba se navíc pohybuje někde kolem 6-7 hodin na HARD obtížnost, klidně bych rád viděl pár planet, misí, závodů a vtipů navíc. Každopádně doporučuji.

Koupí neprohloupí nikdo, ve hře si najde to svoje i casual i hardcore hráč, dospelý i dítě, je možné hru hrát i několikrát a odemikat další bonusy, R&C by neměl chybět ve sbírce každého fanouška nejen série, ale i všech kvalitních plošinovek a akčních adventur.

Hra, která rozhodně stojí za to !!!

Sledujte nás na instagramu