SanctuaryRPG Black Edition
Digital

76
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové, Rogue-like
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004539
 • SanctuaryRPG je vtipný tahový dungeon zasazený do retro světa vytvořeného na základě ASCII-artu. Inspiraci čerpá jak z roguelike her, tak i z japonských RPG. Hra byla pečlivě navržena tak, aby nabídla přesvědčivý herní zážitek s propracovaným soubojovým systémem inspirovaným akčními RPG. Black Edition k tomu všemu přidává ještě procedurálně generovanou grafiku a také celou řadu oblastí k prozkoumání, herních ras k experimentování, dovedností, které se můžete naučit, a lootu, který čeká na to, až jej seberete. Ať už budete hrát jako statečný hrdina nebo zbabělý zloduch, pamatujte, že osud Svatyně je ve vašich rukou.
  [Základ]
  Zažijte STOVKY hodin pohlcující hry.Cestujte rozsáhlými dungeony v akci podobné roguelike hrám.V elegantním soubojovém systému dobře uplatníte své strategické dovednosti.Přes 320 kombinací tříd a ras, se kterými můžete experimentovat.Zničte své nepřátele za pomoci některé z více než MILIARDY kombinací herních předmětů.Zapařte si na původní osmibitový chiptune soundtrack.Užijte si cestu do minulosti s retro ASCII grafikou.
  [Bonus]
  Sbírejte achievementy jen tak, bezdůvodně.Vytvářejte zbraně pomocí dovednostního craftovacího systému.Otestujte své dovednosti v matchmakingovém módu s žebříky.Přístupný mód i mód s permanentní smrtí.Využívejte v soubojích robotické pety, které si můžete dále upravovat.Propracovaná dynamická simulace ekonomie.Prodávejte vlastní pivo ve vlastní hospodě.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si SanctuaryRPG Black Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram