INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Someday You'll Return
PC

799
Nákupem získáte 24 kreditů
 • 799 Kč Předobjednávka

Dárek k předobjednávce

 • Vydejte se najít svou dceru ve výpravném příběhovém hororu z pohledu první osoby Someday You'll Return v roli zoufalého otce. České herní studio CBE Software hru zasadilo do prostředí inspirovaného českou přírodou a vložilo do něj mnoho reálných míst, které můžete navštívit i ve skutečnosti. Hledání začíná právě teď a tady!

  Hra vychází v rámci Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží.
  XZONE EDICE OBSAHUJE
  - steam klíč ke stažení hry Someday You'll Return
  - sběratelské balení s miniartbookem
  - mapu herního světa
  - pohlednici, která se objeví ve hře
  - nášivku turistického oddílu Stely
  - exkluzivní turistický deník od společnosti Wander Book
  - exkluzivní turistickou vizitku od společnosti Wander Book
  - kódovací kartičku, která vám pomůže s hádankami ve hře

  OTCOVSKÁ LÁSKA

  Ve hře se ujmete role Daniela, Stelina otce, který je nucen okolnostmi se vrátit do míst, do nichž přísahal, že se nevrátí. V lesích narazí na podivné lidi, pokoušející se mu pomoci pochopit důvody Stelina útěku. Someday You'll Return rozvíjí intimní koncept rodičovského strachu, lží a odmítání přijmout zodpovědnost za svou minulost. Zatímco příběh obsahuje silné hororové elementy, není úplně vždy jasné, kdo je vlastně to nejstrašlivější monstrum ve hře.

  Someday You'll Return
  JAKO VE SKUTEČNOSTI
  Hra Someday You'll Return se odehrává v České republice, přičemž nereplikuje místa přesně, ale vývojáři v CBE Software se snaží zachytit atmosféru české přírody. Ve hře se objevují známá místa zasazená na virtuální mapě a můžete je navštívit nejen ve hře, ale také osobně. Věrného ztvárnění se dočkaly typické české lesy, nabízející unikátní prostředí odlišné od např. skandinávských či amerických.

  someday youll return
  SLOVANSKÁ HISTORIE
  Dočkáme se "polootevřeného" světa s jasnými prvky pomáhající v orientaci, kdy vývojáři implementovali populární turistické značky, tedy navigační systém datující se od konce 19. století. Hra celkově sází na místní historii a tak některé lokace a legendy ve hře jsou doopravdy prastaré, kdy jejich zmínky spadají až do 9. století.

  Someday You Will Return
  VÍC NEŽ WALKING SIMULATOR
  Someday You'll Return nabídne daleko více, než jen zážitek známý z "walking simulátorů". Ve hře je implementováno několik dalších mechanik, zvyšujících variabilitu herního zážitku, ať už s craftováním či bylinkářstvím v unikátním rozhraní, či interakcí s herním světem nebo mobilním telefonem, skrze který můžete využívat GPS a komunikovat s lidmi skrze SMS zprávy. Každá vaše akce pak má důsledek a ten se projeví v systému Karmy. Tyto a další herní prvky (střídání dnes s nocí, lezení po skalách, stopování, stealth a další) přinesou jedinečnou hratelnost v krásném prostředí české krajiny s napínavým příběhem plným zvratů.

  xzone edice someday youll return
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (14)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   martinv4: Zdravím, především moc díky za objednávku! Hra bude mít kompletní české titulky i například cedule přímo ve hře. Anglicky bude opravdu pouze dabing :)

  • martinv4

   Dobrý den,
   Hra mě zaujala. Jsem zvědavý jaká bude hratelnost, ale zatím to vypadá velmi dobře. Je pravda, že je škoda, že nebude kompletní česká verze. Ale snad aspoň například v tom telefon sms budou v češtině aby člověk užil více příběh :). Ale opravdu se těším. Je to objednané. měj te se

  • Meda

   A máme tu opět českou hru s anglickým názvem a bez české řeči.ale což.snad se jednou dočkáme.objednám.mám rád dárky ????

  • Michal

   Diky za odpověď

  • Foxidlo

   Pája: jo Vávda tam jsem důvěru vložil a? ehm ne díky

  • MakovyPanacek

   Michal: Vydání hry na PS4 a Xbox bylo potvrzeno, na konzolích vyjde Someday You'll Return oproti PC verzi později. Očekávaný termín vydání: v druhé půli roku 2020. Lokalizace stejná jako v případě buildu pro PC.

   Extra provedení hry v Xzone edici, s aktivačním klíčem pro konzole, podle mě zcela jistě nebude... pro vývojáře je cesta k získaní aktivačních klíčů pro platformu Steam vs. konzole rozdílná a ekonomicky by to nedávalo smysl.

   Aktivačním klíčem můžete někoho obdarovat, obsah balení si ponechat a později si hru zakoupit online ve verzi pro konzole :)

  • Aleš 2

   Vím, budu si vymýšlet a už by to bylo asi drahé to přidávat. Ale je nějaká šance na steelbook?

  • Michal

   Zdravím,bude to i na ps4? Jestli ano tak kdy a v cz? Jestli ano, udělá Xzone i nějakou hezkou edici pro nás konzolisty? Děkuji

  • Corvus

   Pája: PŘESNĚ! Jsem rád, že má aspoň někdo normální názor...

  • Pája

   (Foxidlo) Kde by tak malé české studio vzalo finance na český dabing, když ani Dan Vávra neudělal dabing do KCD? Raději si hru kup a třeba jej příští titul bude mít .

  • Pája

   Super, objednáno, zaplaceno, už se těším!!!
   Rád podpořím české herní studio.

  • Foxidlo

   Jsme češi!!! titulky a AJ styďte se!!!

  • Defahkto

   Česká hra opět bez českého dabingu? Jsem zklamán ... No nic, vypadá to dobře, je to opět opakuji české, tak vzhůru do objednávky! :D

  • Corvus

   Paráda! Ihned objednáno. Těším se moc.