INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack
SWITCH

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Lokální kooperace
Štítky: Vesmírná
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Exkluzivně pro Nintendo Switch představují společnosti Ubisoft a Nintendo ve hře Starlink: Battle for Atlas také tým Star Fox. Hrajte jako Fox McCloud a pilotujte ikonický Arwing vybavený laserovými kanóny a exkluzivními misemi se známými tvářemi ze Star Foxu!
  STARTER PACK OBSAHUJE
  - hru Starlink: Battle for Atlas s misemi s balíkem misí ze Star Foxu
  - loď Arwing
  - Foxe McClouda
  - plamenomet
  - zbraň Frost Barrage
  - digitální verzi zbraně Shredder
  - držák na ovladač

  Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack

  Ve hře Starlink: Battle for Atlas se ujemete role elitního pilota vesmírné lodi a vašim úkolem bude osvobodit systém Atlas od Zapomenuté legie. Inovativní modulární figurky dovolí hráčům postavit si jejich unikátní lodě, které mohou upravovat v reálném čase při hraní hry. Díky tomuto novému způsobu hry můžete v herním otevřeném světě překonat všechny výzvy.  PROZKOUMEJTE ŽIVOUCÍ HVĚZDNÝ SYSTÉM
  V systému Atlas můžete v průběhu hraní navštívit sedm exotických mimozemských planet, kdy každá má svůj vlastní ekosystém, faun a flóru, a v neposlední řadě také mnoho tajemství, která můžete odhalit. Při průzkumu můžete uzavírat spojenectví s jednotlivými frakcemi v systému Atlas a vytlačit tak hrozbu Zapomenuté legie tam, odkud přišla.

  e32018nintendo

  POSTAVTE SI LOĎ SVÝCH SNŮ
  Navrhněte si svou loď od základů – turpu, zbraní, křídel a samotných pilotů. Díky modulární konstrukci figurek můžete své výtvory umístit přímo na ovladač a pohodlně tak měnit výbavu přímo při hraní. Různé vybavení umožní kreativní způsoby vedení boje odehrávající se napříč systémem Atlas.

  3307216064749

  RPG PRVKY A KOOPERACE
  Jako velitel flotily si v průběhu vašeho dobrodružství budete díky RPG mechanikám, skillům a modifikaci vybavení budete vylepšovat svou mateřskou loď a usnadníte si tak svou cestu za vytlačením hrozby z hvězdné soustavy Atlas. Pozvěte své přátele, aby se plynule připojili k vašemu průchodu kampaní v lokální kooperaci na jedné televizi. Můžete sdílet své vybavení a zachránit tak Atlas společně.

  Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack

  TÝM STAR FOX PŘILÉTÁ NA POMOC
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Belix

   Hrát je možné s hračkami i bez hraček.

  • ravach

   Děkuji za odpověď. Je to pro mě poněkud překvapivá informace, že jsou tyto doplňky takto zabudovány do mechanismů hry, myslel jsem, že se jedná o dobrovolné vylepšení pro nadšence. Takto mi to připadá trochu v rozporu s určením handheld konzole a nedovedu si moc představit, jak by se takhle dalo hrát na cestách nebo dopravních prostředcích...

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   ravach: Zdravím, nemyslíme si. Hratelnost je právě postavena na oněch hračkách a změně výbavy fyzicky na modelu lodi.

  • ravach

   Dobrý den, chci se zeptat, zda bude hra dostupná i jako samostatná krabička bez těch plastových hraček (a za lepší cenu :-)).

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack!