Syberia: The World Before - Collectors Edition
PC

4 499
Nákupem získáte 135 kreditů
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 16 let
Štítky: Historické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 50287
Hra také dostupná pro:  PS5XSX
 • Legendární Syberia se vrací s novým příběhem Kate Walkerové! Vydejte se na dobrodružnou výpravu překonávající hranice kontinentů i samotného času. V rolích dvou poutavých ženských postav, Kate Walkerové a Dany Rozeové, prožijte neobvyklý, strhující příběh ve snaze přijít na kloub záhadě, která zůstala po desetiletí pohřbena v prachu minulosti.

  COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE
  - hru Syberia: The World Before
  - steelbook
  - luxusní krabici
  - mapu Vaghenu
  - diigitální soundtrack
  - artbook
  - klíčenku
  - sadu pohlednic
  - přizpůsobitelnou figurku Kate a Dany
  - hrací skříňku
  - exkluzivní litografii
  - digitální scénář k prologu

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  NA POKRAJI VÁLKY
  Vaghen, 1937: Dana Rozeová je sedmnáctiletá nadaná dívka, které je prorokována zářná kariéra výtečné klavíristky. Nad její budoucností se však začíná vznášet temný stín – Evropa se nachází na prahu druhé světové války a společnost zamořuje fašismus, který staví některé národy nad propast mezi životem a smrtí.

  Syberia: The World Before - Collectors Edition
  PÁTRÁNÍ
  Tajga, 2004: Kate Walkerová byla uvězněna a nasazena na práci v solném dole v odlehlé pustině Dálného východu. Snaží se zde přežívat, jak nejlépe dovede, dokud nedojde k tragické události, která ji nasměruje k novému dobrodružství, naplněnému pátráním po její vlastní identitě.

  syberia
  PŘÍBĚH, HÁDANKY A SKVĚLÁ HUDBA
  Prozkoumejte fantastický, poetický svět Benoîta Sokala s úchvatnými scenériemi a ikonickými postavami. Prožijte dechberoucí příběhy dvou jedinečných hrdinek, Kate Walkerové a Dany Rozeové, jejichž osudy jsou nerozlučně spjaty. Řešte propracované hádanky a rébusy v souladu s tradicí této herní ságy. Poznávejte nebezpečný svět prostřednictvím perfektně napsaných rozhovorů a kouzelných příběhových sekvencí. Nechte se unést symfonickým soundtrackem, který složil Inon Zur, autor hudby k hrám Syberia 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Prince of Persia a mnoha dalším.

  benoit sokal
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Syberia: The World Before - Collectors Edition!

Sledujte nás na instagramu