The Abbey: Hříšné opatství
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Detektivní
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 13994
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  Staré opatství se stane svědkem série tajemných zločinů a pouze jeden člověk může odhalit jejich pachatele. Někdejší královský poradce Leonardo a jeho asistent Bruno jsou na cestě do odlehlého kláštera, aniž by měli ponětí o podivných událostech halících pečlivě střežené tajemství. I přesto je ještě před příjezdem jejich putování narušeno pokusem připravit je o život... Jakmile vstoupí za bránu opatství, jsou oba hrdinové vystaveni jedné záhadě za druhou. Staré zdi kláštera však zatvrzele odmítají vydat svá tajemství. Kousek po kousku Leonardo a Bruno odhalují intriky, které by mohly otřást základy nejen starobylého kláštera, ale i samotné církve... Inovativní filmová prezentace skrze novou metodu kombinující 2D a 3D grafiku. Věrná reprodukce středověkého opatství - s dobovou architekturou, uměleckými díly, tajnými chodbami a poklady. 1000 scén v 60 lokacích slibuje nejméně 40 hodin hraní. Více než 70 minut orchestrálního soundtracku nahraného Filharmoniky města Prahy. Hra je v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • xxx

   Dlouho jsem nehral vetsi blbost, 40 hod. hrani - kde by se vzaly, cca 8-10 max., ale kravina nudna nezazivna, dohrana jen z povinnosti. Brr.

  • Kovi

   Jak dopadla: "(...) Dvojnásobná škoda je to pak v souvislosti s jedinečným překladem z pera páně Petra Ticháčka. Inteligentní obraty, minimum chyb, zážitek první jakosti. Po mých posledních zkušenostech s lokalizovaným Samem & Maxem, kde se první kruté boty objevují už v intru, se jedná o příjemné osvěžení a vrhá paprsky optimismu pro změnu i někam jinam než na dvorek CD Projektu."

   Martin Holas, recenze české verze na Tiscali Games (http://games.tiscali.cz/reviews/the-abbey-hrisne-opatstvi-recenze/index.asp)

  • montana

   Ted jen jak cestina dopadla... :)

  • Moorow

   AAAA konečně v české verzi!!!!! A pak že Bůh neexistuje...

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

roddraka, hraotruny
vysvedceni, prazdniny, skolnirok
residentevil, jillvalentine, sberatelskesochy
bradavice, skolacarakouzel, harrypotter
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, sberatel