The Guild 2: Renaissance
PC

29
Nákupem získáte 1 kredit
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Středověk, Tycoon, Retro
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 14866
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  Tento samostatně hratelný datadisk v obrovské míře rozšiřuje herní svět, a to jak co se týče velikosti, tak i rozmanitosti. Devět nových kariér (tj. povolání postavy) vám dává neuvěřitelnou svobodu v tom, jak vytvořit dynastii. Mimo jiné můžete být třeba žoldnéřem, obchodníkem, kameníkem, komikem, bankéřem, mlynářem či vlastníkem ovocného sadu. Rozšíření dále nabízí zcela přepracovaný systém titulů, který tak do hry vnáší zcela nový prvek – pro získání nového titulu budete například muset králi dodat lancknechtské žoldnéře, případně se do válčení zapojit osobně na pozici důstojníka.Svět The Guild 2 oživují další scénáře, zasazené do Alp a do Svobodné republiky nizozemské. Budete moci vybírat z devíti dalších profesí a určit tak, za jakou postavu chcete hrát. Mapy jsou až čtyřikrát větší než v původní hře The Guild 2. Celý herní svět ohrožuje válka – musíte svou taktiku přizpůsobovat aktuálním okolnostem.Pokud si například chcete koupit nový titul, zastávat úřad (případně přinutit někoho, aby si vás vzal), můžete vše zařídit, aniž by u toho musela být přítomna hlavní postava. To vám ušetří spoustu času.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Roldy

   K ty cestine kdo by mel zajem se ujmout pocesteni, tak jsem vyhtal texty k prekladu, je jich docela dost cca 15 000 radku.
   zde jsou texty k prekladu
   http://czshare.com/2018962/Text.tr.
   upozornuji ze nektere texty obsahuji zastupne symboly napr %1t apod, tak ty neprekladat

  • Amic

   K tomu abych hral tuto hru potrebuji mit predesli dil The guild 2 nebo ne?

  • george

   Klidně bych se počeštění ujal. Vědět jak vytáhnout texty ze hry. Vyvojáři a vydavatel tyto aktivity doufám podporují

  • Kimi

   Já už na bug narazil, (respektive kámoš), udělal si dvě děti, poslal je studovat vše jak má, a bohužel když si ho zařadil do skupiny tak je někde mimo mapu zasekl, a ani starý save mu nepomůže, tohle se podělalo tak 5-6 let zpátky a tam nesahá autosave, jinak velká výhoda je jedno kolo = jeden rok, předtím to bylo jedno kolo = 4 roky.

  • PavelD

   Zajimalo by me, jestli to uz nekdo hral, na jeho nazory. Jaka je to hra? Jak je zabugovana. Vim, ze to s predchozimi dily bylo docela na stiru. Jinak bych mel zajem i o puvodni nemeckou verzi hry.

  • Kimi

   Pokud by byla exklusivní xzone Čeština rozhodně bych neváhal s koupí, hrál jsem si u známého a těch textu je opravdu hodně, i když po nějaké době si na to člověk zvykne.

  • Jirka

   Ještě by to chtělo počeštění. Nechystá se náhodou? Díky za odpověď.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti