The Knight Witch Deluxe Edition
PS5

599 799 Kč

Sleva platí do 31.3.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Arkáda, Metroidvania
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53176
Hra také dostupná pro:  PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 250 Kč

nebo

 320 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • The Knight Witch je dobrodružná hra žánru metroidvania s rychlými arkádovými souboji, zasazená do nádherného, ručně kresleného světa. Sesílejte ničivá kouzla z herních karet, navazujte pevná pouta s ostatními a čiňte morální rozhodnutí – to vše ve snaze zachránit váš domov a zjistit, kdo stojí za invazí válečných golemů.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru
  - sadu obrázků
  - digitální soundtrack
  - oboustranný obal

  STŘÍLENÍ I KOUZLENÍ
  Svádějte souboje s nebezpečnými nepřáteli a vyberte si, jestli k jejich zneškodnění povoláte magii, nebo k tomu použijete svoje zbraně a důvtip. Se schopností létat, nezměrnou vytrvalostí v boji a magií, která dokáže ohýbat realitu, mají rytířské čarodějky bitevní pole plně pod kontrolou!
  The Knight Witch Deluxe Edition (PS4)
  TĚLO A MYSL - DUALITA RYTÍŘSKÝCH ČARODĚJEK
  Střílet, nebo kouzlit? Proč ne obojí? Vytvořte si svůj vlastní herní styl – vylepšujte své rytířské schopnosti a získejte rychlejší, arkádovější zážitek, nebo posilujte svou čarodějnou magii a při sestavování svého balíčku karet prozkoumejte s pomocí více než třiceti unikátních kouzel nespočet odlišných strategií.
  The Knight Witch Deluxe Edition (PS4)
  BUDUJTE DŮVĚRU A NAVAZUJTE TRVALÁ POUTA
  S tím, jak budete putovat podzemní říší Dungeonidas, budou její obyvatelé svědky vašich hrdinských skutků a snah a budou o nich debatovat. Rytířské čarodějky posiluje vděk a důvěra, které si mohou vydobýt mnoha různými způsoby, nicméně ne všechny metody jsou ryzí. Uděláte cokoliv, abyste se stali oblíbenými, nebo pro vás bude čest nade vše? Volba je ve vašich rukou.
  The Knight Witch Deluxe Edition (PS4)
  PROMYŠLENÁ PŘÍSTUPNOST
  The Knight Witch byla s láskou navržena jako hra žánru metroidvania bez jakýchkoliv hranic. S intuitivním systémem automatického zaměřování, který lze zapnout i vypnout, „cheaty“ měnícími svět a navigačním systémem sledujícím hlavní příběh se ale nikdy neztratíte a zároveň si budete moct uzpůsobit hru svým hráčským dovednostem.
  The Knight Witch Deluxe Edition (PS4)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Knight Witch Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

duna, dunepart2, dunacastdruha
vyprodej, nerd, merchandise
dragonsdogma, dragonsdogma2, darek
thelastofus, tlou, thelastofuspart1, thelastofusvinyl, gramofonovedesky, vinyly, boxset
finalfantasyVII, finalfantasyrebirth, finalfantasy
outerwilds, signalsfromtheouterwilds, vinyl, hernihudba