The Outer Worlds: Non-Mandatory Corporate-Sponsored Bundle Epic
Digital

1 319
Nákupem získáte 13 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreŠtítky: FPS, Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Season Pass, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8220164
 • Fanouškům, kteří chtějí všechno, přináší The Outer Worlds: Non-Mandatory Corporate-Sponsored Bundle následující:


  The Outer Worlds
  The Outer Worlds: Expansion Pass, který obsahuje příběhové rozšíření Peril on Gorgon a Murder on Eridanos
  The Outer Worlds (Original Soundtrack) se 43 originálními skladbami ze hry

  THE OUTER WORLDS


  The Outer Worlds je cenami ověnčené sci-fi RPG pro jednoho hráče z pohledu první osoby od Obsidian Entertainment a Private Division.


  Poté, co se ztratíte cestou na palubě lodi kolonistů, která mířila do těch nejvzdálenějších okrajů galaxie, se probouzíte o desítky let později a ocitáte se uprostřed rozsáhlé konspirace, která může zničit kolonii Halcyon. Zatímco zkoumáte nejvzdálenější okraje vesmíru a setkáváte se s různými frakcemi, které všechny usilují o moc, postava, kterou se rozhodnete stát, rozhodne o tom, jak tento příběh založený na hráčské postavě dopadne. V korporátní rovnici pro tuto kolonii představuje vaše postava neplánovanou neznámou.


  Příběhové RPG, které se řídí podle hráče: V duchu tradice studia Obsidian bude záležet čistě na vás, jak ke hře The Outer Worlds přistoupíte. Vaše volby ovlivní nejen vývoj příběhu, ale i rozvoj vaší postavy, příběhy společníků a situaci na konci hry.


  Můžete dělat chyby, ale v dobrém: Novinkou v The Outer Worlds je myšlenka chyb. Přesvědčivý hrdina je tvořen chybami, které si nese s sebou. Při hraní The Outer Worlds hra sleduje váš zážitek a zjišťuje, co vám zrovna moc nejde. Pořád na vás útočí Raptidoni? Když si vezmete perk Raptifobie, budete oslabení při střetu s těmito zlými tvory, ale získáte okamžitou odměnu v podobě dalšího perku pro vaši postavu. Tento volitelný přístup ke hře pomáhá rozvíjet vaši postavu, zatímco bude zkoumat Halcyon.


  Veďte své společníky: Během své výpravy do té nejvzdálenější kolonie se setkáte s řadou postav, které se budou chtít přidat do vaší posádky. Tito společníci jsou vyzbrojeni jedinečnými schopnostmi a mají své vlastní mise, motivace a ideály. Je na vás, abyste jim pomohli splnit jejich cíle, anebo je využili pro vlastní potřeby.


  Prozkoumejte korporátní kolonii: Halcyon je kolonie na okraji galaxie, kterou vlastní a řídí korporátní výbor. Ten ovládá všechno kromě mimozemských příšer, které tu zůstaly poté, co teraformace dvou planet této kolonie nevyšla zrovna podle plánu. Najděte svou loď, sestavte svou posádku a prozkoumejte osady, vesmírné stanice a další zajímavé lokace po celém Halcyonu.  THE OUTER WORLDS: EXPANSION PASS


  The Outer Worlds Expansion Pass obsahuje dvě příběhová rozšíření. Objevte záhadné nové konflikty, zajímavé úkoly, podivné nové lokace, prazvláštní zbraně, podlé postavy a nové způsoby, jak pomoct radě Halcyonu, nebo se jí vzepřít, ve dvou dodatečných příběhových rozšířeních pro temně humorné, úspěšné a cenami ověnčené sci-fi RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.


  The Outer Worlds: Peril on Gorgon. Prozkoumejte temná tajemství jednoho z nejambicióznějších vědeckých projektů na Halcyonu: vývoj a syntézu drogy Adrena-Time, která má zvýšit produktivitu dělníků v celé kolonii.
  The Outer Worlds: Murder on Eridanos. Vydejte se do oblak Eridanu a vyřešte tu nejvelkolepější vraždu v kolonii Halcyon! V této prazvláštní detektivce, kdy je slavná Halcyon Helen, Rizzoova najatá mluvčí, nalezena mrtvá, jsou podezřelí úplně všichni.

  Obsah Expansion Pass vyžaduje kopii hry The Outer Worlds na stejné platformě.  THE OUTER WORLDS (ORIGINAL SOUNDTRACK)


  Užijte si vzrušení a emoce hry The Outer Worlds díky dramatickým nahrávkám od skladatele Justina E. Bella. The Outer Worlds (Original Soundtrack) obsahuje 43 skladeb, které dokreslují geniální místa, nezapomenutelné postavy a vzrušující okamžiky, které hráči zažívají v tomto úspěšném RPG.


  Vybrané skladby nahrával 70členný orchestr a obsahují sóla od mezinárodně uznávaného specialisty na flétnu Petera Sheridana. Peter hrál na vzácnou kontrabasovou a subkontrabasovou flétnu, kterou můžete slyšet v úvodní skladbě Hope (Title Theme).


  © 2020 Obsidian Entertainment, Inc. Obsidian Entertainment and the Obsidian Entertainment logo are trademarks or registered trademarks of Obsidian Entertainment, Inc. The Outer Worlds and The Outer Worlds logos are trademarks or registered trademarks of Obsidian Entertainment, Inc. Private Division and the Private Division logo are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. The ratings icon is a trademark of the Entertainment Software Association. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Outer Worlds: Non-Mandatory Corporate-Sponsored Bundle Epic? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
fallout, falloutseries, falloutanthology