The Texas Chain Saw Massacre
XSX

899
Nákupem získáte 18 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Hororové
Typ hry: Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 55437
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 360 Kč

nebo

 420 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Vžijte se do role jednoho z nechvalně proslulé rodiny zabijáků nebo jejich obětí ve hře The Texas Chain Saw Massacre, asymetrickém hororovém zážitku z pohledu třetí osoby, který vychází z kultovního hororu Tobe Hoopera The Texas Chain Saw Massacre z roku 1974.

  LOKACE ZNÁMÉ Z FILMŮ
  Hra se odehrává na místech vyobrazených v klasickém hororu z roku 1974 nebo jím inspirovaných, se proti sobě postaví týmy obětí a rodiny ve smrtící hře na kočku a myš.
  The Texas Chain Saw Massacre (PS4)
  TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE KLÍČEM K PŘEŽITÍ
  Oběti musí využít týmovou spolupráci, nenápadnost a všechny své schopnosti, aby se pokusily uniknout ze spárů Slaughter Family. Díky robustní metagame podporující tvorbu sestav a intenzivní, děsivé hratelnosti bude tým Obětí při hledání nástrojů potřebných k odemčení východů a útěku z pozemku čelit nepřízni osudu.
  The Texas Chain Saw Massacre (PS4)
  HRAJTE ZA TY ZLÉ
  Rodina Slaughterových musí pozemek uzavřít a vypátrat každou oběť. K rodině, v níž se objeví kultovní Leatherface, Cook a Stopař z filmu, se připojí noví členové Sissy a Johnny, kteří vznikli ve spolupráci s Kimem Henkelem, původním scénáristou Texaského masakru motorovou pilou. Rodina musí využít svých zvláštních schopností a brutální povahy, aby pronásledovala, zahnala do kouta a likvidovala Oběti jednu po druhé, a přitom se starat o to, aby měl dědeček co jíst.
  The Texas Chain Saw Massacre (PS4)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Texas Chain Saw Massacre? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop