INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition
PS4

999
Nákupem získáte 30 kreditů
 • 999 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Tahové, Taktické, JRPG
Hra také dostupná pro:  XONE
 • LAUNCH EDITION OBSAHUJE
  - hru Valkyria Chronicles 4
  - exkluzivní samolepky s motivem Ragnaroka, roztomilého zdravotnického psa  Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy ze Squad E. Velitel Claude Wallace a jeho přátelé z dětství se vydávají na cestu boje za svobodu v této zoufalé válce, ale mezi nimi a vítězstvím stojí nepřetržité ukrutné mrazy, hordy imperiálních vojáků a božské síly Valkyrie.  PŘÍBĚH Z ČASŮ VÁLKY
  Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy. Hráči převezmou kontrolu nad mladým kapitánem jménem Claude Wallace, dále pak nad odborníkem na těžké zbraně Riley Millerem a horkokrevníkem jménem Darcsen Raz a dalšími postavami. Společně budou čelit bolestné realitě války.

  Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition (PS4)

  NOVÁ GENERACE
  Z části tahová strategie, z části RPG a real-time střílečka z pohledu 3 osoby se vrací na Vaše zařízení. Mezi nové prvky Valkyria Chronicles 4 se řadí explozivní nová třída Grenadier, několik nových podpůrných možností obrany a útoku a více. Těšit se také můžete na možnost bojovat s imperiální hrozbou s více jednotkami na větších mapách než kdykoliv dříve.

  sega

  CANVAS ESTETIKA
  Jedinečný vizuální styl, který proslavil série Valkyria Chronicles, je zpět a přepracován pro nejnovější generaci. Grafický engine CANVAS zhotovený jako akvarel, mísí vizuální elementy reality s představivostí a vytváří tak expresivní svět naplněný barvitými emocemi. Sledujte cestu Squadu E plynoucí jako interaktivní malba.Hitoshi Sakimoto, skladatel hudby z původní série Valkyria Chronicles, se vrací a přináší tak do hry jedinečnou atmosféru.

  Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition (PS4)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdeněk: Zdravím, zřejmě chyba tisku :) Hra vychází 25. září.

  • Zdeněk

   Zdravím, u Memoirs from Battle máte uveden termín vydání 25.10. u obyč verze 25.9. Doopravdy tak bude měsíční rozdíl nebo se jedná o chybu tisku :D ?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Dravac: Bude! :)

  • Dravac

   Bude i "Memoirs from Battle" premium edition ?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Před deseti roky si první Valkyria Chronicles získala srdce západních hráčů díky vyvážení JRPG prvků, strategického plánování a jedinečného vzhledu. Sega po mnoha letech čekání dokázala nabídnout odkaz původní hry a navázat na to, co dělá tuto sérii unikátní a po čem fanoušci toužili. Valkyria Chronicles 4 je zábavným, plnohodnotným a taky nádherným titulem.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition!