Wanted: Dead
XSX

599
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Bojové, Sci-Fi, Kyberpunk
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 51758
 • Wanted: Dead je nový hybrid slasheru a střílečky od tvůrců her Ninja Gaiden a Dead or Alive. Hra sleduje týden života Zombie Unit, elitní hongkongské policejní jednotky, která má za úkol odhalit velké korporátní spiknutí. Hrajte za poručíka Hannah Stoneovou, drsnou hongkongskou policistku, a proplouvejte mezi žoldáky, členy gangů a soukromými vojenskými kontraktory ve velkolepém kyberpunkovém dobrodružství.

  ZBLÍZKA I JAKO STŘÍLEČKA

  Použijte širokou škálu smrtících pohybů a desítky unikátních zakončovacích prvků, abyste soupeře rozkrájeli a rozsekali. Bojujte také v interiérech a exteriérech s pomocí vybraných střelných zbraní - útočných pušek, SMG, LMG nebo granátometů. Celkem se můžete těšit na 50 jedinečných brutálních fint.

  Wanted: Dead (PS5)
  KYBERPUNK
  Wanted: Dead nabídne bláznivý mix pokročilých zbraní a lo-tech retro futurismu 90. let. To vše pak ve strhujícím příběhu Zombie Unit odhalující spiknutí v dystopické verzi Hongkongu.

  Wanted: Dead (PS5)
  DRSNÝ ZÁŽITEK
  Souboje nebudou snadné, zocelte své odhodlání a využijte všeho kolem sebe, až se budete prodírat hordami žoldáků, syntetiků a soukromých bezpečnostních složek. Mlaťte je jako ze staré školy: Zlikvidujte nepřátele, abyste mohli pokračovat dál, oživte nostalgii v moderním pojetí zavedeného žánru

  Wanted: Dead (PS5)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu