Doom 3 VR Edition
PS4

499
Nákupem získáte 15 kreditů
 • 499 Kč
  Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Vrhněte se na dnes již klasickou střílečku Doom 3 ve virtuální realitě. Kompletní původní hra včetně DLC Resurrection of Evil a The Lost Missions je nyní skvěle hratelná na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5 na PlayStation VR! Čeká vás skvělých 15 hodin akční zábavy!

  KLASICKÉ ZBRANĚ, NOVÝ VIZUÁL A ZVUKY

  Doom 3: VR Edition vypadá a zní lépe, než kdy předtím! Prostředí, ale především zbraně jsou nyní ve vysokém rozlišení a s novými texturami, včetně dalších efektů a tak si hru užijete ze zcela nového pohledu. A pozadu nezůstává ani audio stránka, takže masakr všech démonů na Marsu má ten správný zvuk!

  Doom 3 VR Edition
  PODPORA AIM CONTROLLERU
  Hra také podporuje samostatně prodávaný AIM controller, díky kterému můžete precizně mířit a zasadit tak nejeden headshot démonickým nepřátelům. Skvěle se používá i k vykouknutí zpoza rohu nebo také ke střelbě naslepo.

  doom 3 vr
  ÚDAJE NA DOSAH RUKY
  Mějte přehled o všech důležitých věcech jako je zdraví, zbroj nebo nabití baterky jednoduchým pohledem na zápěstí, kde je nově umístěn displej se všemi těmito údaji. Počet nábojů pak uvidíte přímo na samotné zbrani.

  vr doom 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Doom 3 VR Edition!