Sackboy: A Big Adventure + ovladač DualSense
PS5

3 699
Nákupem získáte 111 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Arkáda, 3D plošinovka, Hopsačka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 39864
Hra také dostupná pro:  PS4PS5
 • Vydejte se na epický závod s časem plný nebezpečí sólo, nebo vytvořte týmy dvou až čtyř dobrodruhů pro zábavnou párty hru. Společně budete překonávat takové zločinné úkoly, jaké si jen dokážete představit. Při prozkoumávání charakteristických ručně vytvořených zemí se pomocí opravdu pohlcujících a expresivních ovládacích prvků postav napínavým a nepředvídatelným výzvám. Sackboy z LittleBigPlanet se v novém dobrodružství podívá na konzoli PlayStation 5.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - hru Sackboy: A Big Adventure
  - ovladač DualSense v bílé barvě

  NEBEZPEČNÉ PLATFORMOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
  Zjisti tady, tam i všude jinde, jak využijete skvělou a rozmanitou Sackboyovu výbavu, abyste čelil obrovské škále napínavých výzev, divokým nepřátelům i dalším nepříjemným překvapením.

  Sackboy: A Big Adventure + ovladač DualSense
  ZNOVU ZABALENO. ZNOVU SEŠITO. ZNOVU ZAVŘENO
  Sackboy se vrací ve velkém a je připravený podnikat nové kroky a je vybavený novými gadgety, které změní pravidla hry. To vše v úžasně inspirativní a vyloženě zábavné 3D adventuře. V novém, ale přesto známém světě.

  littlebigplanet

  Všechny důležité informace ze světa PlayStation 5 najdete na oficiální stránce.

  DUALSENSE
  Objevte mnohem hlubší a nesmírně pohlcující herní prožitek s novým inovativním ovladačem pro systém PS5, který nabízí hmatovou odezvu a dynamické efekty spouště. Bezdrátový ovladač DualSense obsahuje také vestavěný mikrofon a tlačítko Vytvořit, které jsou nedílnou součástí ikonické pohodlné konstrukce.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sackboy: A Big Adventure + ovladač DualSense? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu