The Crew Motorfest
PS5

1 899
Nákupem získáte 38 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Arkáda, Auta, Letadla, Lodě, Open-world
Typ hry: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 54848
Hra také dostupná pro:  XSXXBOXPS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 760 Kč

nebo

 900 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Bonus k objednávce

 • Vítejte na Motorfestu, ultimátním jezdeckém zážitku!! Prozkoumejte pulzující otevřený svět havajského ostrova O'ahu a zúčastněte se intenzivních závodů, tematických akcí a mnoha dalších eventů! Díky stovkám ikonických vozů, které můžete sbírat, budete mít spoustu příležitostí předvést své dovednosti.

  PROZKOUMEJTE ŽIVÝ HAVAJSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT
  The Crew Motorfest se usadil na jednom z nejúchvatnějších míst na Zemi: na ostrově O'ahu na Havaji. Zapojte se do vysokorychlostních pouličních závodů v rušném městě Honolulu, vyzkoušejte své schopnosti v terénu na popelavých svazích sopky nebo zvládněte dokonalou zatáčku na závodních tratích.
  The Crew Motorfest
  OSLAVTE VŠECHNY ASPEKTY AUTOMOBILOVÉ KULTURY
  Užijte si řadu vzrušujících řidičských aktivit a vyberte si, jak se chcete s auty bavit! Objevte seznamy skladeb a ponořte se do tematických kampaní, které vás vtáhnou do těch nejzajímavějších vesmírů automobilové kultury, včetně amerických svalů, pouličních závodů v japonském stylu a legendárních strojů minulosti!
  The Crew 2
  SBÍREJTE TA NEJLEGENDÁRNĚJŠÍ AUTA
  Soutěžte v intenzivních řidičských závodech, předveďte svůj vlastní styl, sbírejte nejikoničtější vozy a mnoho dalšího! Zvládněte každou řidičskou výzvu a naplňte svou sbírku těmi nejlegendárnějšími vozidly, která kdy byla vytvořena.
  Crew 2
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Michael (Xzone)

   Andrej: Zdravím, objeví se u nás jen základní verze. Limited, ani Special edition mít nebudeme. Pravděpodobně budeme mít na den vydání Gold verzi, ale ta je pouze v digitální podobě. Prozatím to ale slíbit nemůžeme.

  • Andrej

   Zdravim Vás,
   budete mít i limitovanou edici ?
   Předem díky za odpověď.

  • Michael (Xzone)

   Lev: Zdravím, tato otázka už zde padla a odpovídali jsme na ní. Týká se to jak Gold, tak Ultimate edice.

  • Lev

   Dobrý den
   Vy asi nebudete mít ultimate edici nebo gold edici ?

  • Michael (Xzone)

   Petr: Zdravím, podle dohledatelných informací by Gold edice měla být pouze digitálně. V současnosti tedy nedokážeme slíbit, jestli i u nás půjde zakoupit. Fyzicky ale budeme mít pouze základní verzi.

  • Petr

   Dobrý den, budete mít v nabídce i Gold edici? Díky

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Crew Motorfest? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Mohlo by se vám líbit

Sledujte nás na instagramu