Blackguards 2 - D1 Edition
XBOX

199 999 Kč

Sleva platí do 30. 12. 2023 nebo vyprodání

Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Fantasy, Tahové, Taktické, Akční RPG
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 27063
 • D1 EDITION OBSAHUJE

  - hru Blackguards 2
  - klíč ke stažení digitálního artbooku
  - klíč ke stažení digitálního soundtracku

  Zneuznaná šlechtična Cassia podlehla šílenství poté, co ji manžel několik let věznil, a nyní má jen jediný cíl: pomstít se mu a uchvátit jeho trůn stůj co stůj. Spojí se s nechvalně proslulými Blackguards a věrnou, leč krutou, armádou žoldáků a vydává se vést neutuchající válku proti celé jižní Adventurii. Jedním ze silných protivníků je pro Cassiu i sám čas, neboť každý den si z její příčetnosti ukrajuje další a další kousek.  VLASTNÍ STYL HRY 
  Ve hře Blackguards 2 si užijte tahové taktické RPG s bitvami na hexagonálních bojištích a drsným příběhem o pomstě. Zvolte si vlastní styl hry tím, že se budete specializovat na kontaktní a střelecký boj, nebo že ovládnete ničivá kouzla.

  Blackguards 2 - D1 Edition (XBOX)

  STRATÉGŮV RÁJ
  Rozvíjejte vychytralé strategie a přemozte nelítostné nepřátele. Každá akce má dalekosáhlé následky, neboť každé vaše rozhodnutí vás zavede hlouběji do spárů šílenství. Vyberte si kouzla, schopnosti a dovednosti a vytvořte si vlastní strategii na bojišti.

  Blackguards 2 - D1 Edition (XBOX)

  DYNAMICKÝ SVĚT A MNOHO ZÁPLETEK
  Příběh s mnoha zvraty a zápletkami nás zavede do otevřeného dynamického světa, který se mění dle vašich rozhodnutí, přičemž ta mohou být i osudová. Náročná hratelnost nabídne přes 20 hodin v hratelnosti v kampani. Na své cestě za pomstou se můžete stát obávaným dobyvatelem, nebo dobrosrdečným osvoboditelem.

  Blackguards 2 - D1 Edition (XBOX)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Blackguards 2 - D1 Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu