Classified: France '44
PS5

749
Nákupem získáte 22 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Real-time strategie, Světová válka, Tahové, Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59404
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 250 Kč

nebo

 320 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Classified: France '44 je taktická tahová strategie odehrávající se za druhé světové války během měsíců předcházejících spojenecké invazi do Francie z června 1944.

  KAŽDÝ VÝSTŘEL SE POČÍTÁ

  V rámci unikátního systému morálky hry Classified: France '44 má každý výstřel vliv stejně tak na vás, jako na vaše nepřátele. Nalomte protivníky krycí palbou a získejte krátký časový prostor k tomu, abyste svoje krčící se cíle obešli a dorazili.
  Classified: France '44
  VEĎTE BOJ PODLE SVÝCH PRAVIDEL
  Nejprve potají eliminujte klíčové cíle a otevřený boj zahajte, teprve až se vám to bude hodit. Čím víc protivníků ale odstraníte, tím víc začnou zbývající nepřátelé tušit, že něco není v pořádku. Buďte proto připraveni sklapnout past dřív, než budete odhaleni.
  druhá světová válka
  SESTAVTE SI VLASTNÍ TÝM
  Vybírejte z autentické a jedinečné směsice hrdinů, z nichž každý může vyprávět svůj vlastní příběh. Cvičte je, upravujte je podle svých představ a vybavujte je neustále se rozšiřujícím arzenálem dovedností a zbraní. Pravidelně zvyšujte morálku členů svého týmu společně stráveným časem u táborového ohně a při tom zjistěte víc o životech těch, kteří bojují po vašem boku na válkou zničených polích okupované Francie.
  taktická tahová strategie
  PROŽIJTE HISTORII
  Plňte náročné úkoly ve více než 45 misích, které vašemu týmu předloží francouzské jednotky. Sami si vyberte, které mise právě teď nejvíce vyhovují vašemu plánu, jak posílit hnutí odporu, a zároveň vám nejlépe pomáhají splnit vaše hlavní cíle. Spravujte efektivně svůj tým a vysílejte ho provádět strategické operace
  diverzní jednotka
  NAVRŽENA, ABY VYDRŽELA
  Budoucí aktualizace a rozšíření budou dále zvětšovat svět hry Classified: France '44 a současně obohatí váš boj za svobodu o nové a vzrušující prvky. Nástroje pro tvorbu vlastních misí a modifikací pak zajistí, že vám bude vždy k dispozici spousta lákavého obsahu vytvořeného ostatními hráči
  speciálně vycvičení spojenci
  ZA VÍTĚZSTVÍ
  Classified: France '44 před vás předkládá výzvy několika úrovní – realizujte optimální celkovou strategii a v jednotlivých misích co nejlépe taktizujte ve snaze objevit všechna dostupná zakončení hry. Jak bude vypadat zrovna váš den D?
  francouzské hnutí odporu
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Classified: France '44? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat