Monster Energy Supercross 6
XSX

1 199
Nákupem získáte 36 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Motocykly
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 51876
Hra také dostupná pro:  PS5PS4
 • Originální superkrosová hra se vrací s veškerým oficiálním obsahem ze superkrosového mistrovství 2022. A nejen to: přináší nové herní režimy, Supercross Park, Rhythm Attack, kompletní cross-play na konzolích a nový systém online hodnocení, takže nabídne dosud nejrealističtější, a přesto přístupnou kapitolu.

  JÍZDU SI MŮŽE UŽÍT KAŽDÝ

  Hra své dveře otevírá hráčům všech úrovní schopností jako nikdy dřív. Začátečničtí závodníci i ostřílení hráči v Supercross 6 najdou to, co mají rádi. Díky cenným tipům od nového trenéra Jeremyho McGratha a lekcím na Supercross Academy bude přístup k základům pro nováčky snazší, zatímco zkušení hráči najdou cestu ke svému kompletnímu potenciálu.

  Monster Energy Supercross 6
  SLÁVA A ZÁBAVA V DOKONALÉ ROVNOVÁZE
  Soutěžte proti Tomacovi, Andersonovi, Stewartovi a všem dalším slavným závodníkům z oficiálního mistrovství 2022, rozvíjejte svou kariéru a vyšplhejte po žebříčku až k titulu šampiona. A když budete potřebovat rychlou injekci adrenalinu, užijte si napínavé závody 1v1 díky novému režimu Rhythm Attack, anebo vyzvěte své kamarády v duelech na rozdělené obrazovce. Pak si dejte přestávku od náročné konkurence a objevte nový obrovský Supercross Park s 5 různými oblastmi, které prověří vaše schopnosti nebo vám obnoví dokonalou kondici pomocí výzev týkajících se systému Rider Shape.

  MONSTER ENERGY SUPERCROSS – THE OFFICIAL VIDEOGAME 5
  VÍC NEŽ KDY DŘÍV PLATÍ, ŽE TOHLE JE VAŠE CESTA
  Přizpůsobte si závodní pomůcky a upravte si zatáčení, brzdy a plyn a kalibrujte schopnosti svého závodníka pomocí stromu schopností, aby váš zážitek odpovídal vaší představě o zábavě. Pak vyjádřete svůj styl pomocí stovek kosmetických možností pro svého závodníka a motorku. Popusťte uzdu kreativity pomocíeditoru helmy a uznávaného editoru tratí, sdílejte své návrhy a tratě online – napříč všemi platformami – anebo si stáhněte ty, které se vám líbí nejvíc!

  AMA Supercross Championship
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Monster Energy Supercross 6? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu