You Suck at Parking
XSX

599
Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Arkáda, Vtipné
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51868
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS5PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 280 Kč

nebo

 350 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • You Suck at Parking je jediná závodní hra, ve které je vaším cílem zastavit. No vážně. Tenhle pestrobarevný „parkovací simulátor“, který vám nic nedaruje, převrací závodění naruby a přináší pořád něco nového. Upravujte libovolně svoje vozítko a postavte se s ním neohroženě čelním sklem proti celému světu.

  Řítíte se životem a zoufale vyhlížíte nejbližší zastávku? Chtěli byste sebou smýknout na parkovací místo? Ženete se kupředu, i když byste nejradši zatáhli ručku a oddáchli si? Pak je You Suck at Parking hra přesně pro vás!
  You Suck at Parking (PS4)

  PARKUJTE JAKO ĎÁBEL

  Připravte se na nejextrémnější parkování na světě v jediné závodní hře, ve které vaše řidičské umění není ani zpola tak důležité jako vaše schopnost správně a rychle zaparkovat. Závoďte s časem a zatáhněte ve správný moment za ruční brzdu ve více než stovce bláznivých úrovní se stále se zvyšující obtížností.

  You Suck at Parking
  ŠLÁPNĚTE NA PLYN
  Zběsile rychlou jízdou na určené parkovací místo uděláte na ostatní dojem prvotřídního, chladnokrevného, „zkušeného“ řidiče a zároveň si tím odemknete nové skvělé možnosti úprav svého stroje.

  happy volcano
  BOČTE SVĚTOVÉ REKORDY
  Chcete světu předvést, že nejste žádní hlemýždi? Rádi byste ostatní přesvědčili o tom, že si svoje místo na výsluní právem zasloužíte? Není nic jednoduššího! Vyšplhejte až na vrchol všech globálních žebříčků a dokažte svým přátelům, že opravdu máte sílu zastavit – možná ne svět, ale auto určitě.

  parkování autem
  PARKOVÁNÍ VE VÍCE HRÁČÍCH
  Chcete se pobavit v bláznivém souboji více hráčů a zjistit, kdo z vás a vašich přátel je v parkování skutečně ten nejlepší? Dupněte na to a zabojujte o umístění na stupních vítězů!

  závodní parkování autem
  NEUSTÁLE AKTUALIZOVANÝ OBSAH
  Víc aut? Víc oblastí s VÍC tratěmi? Víc možností úprav vozidel? Plnohodnotný editor úrovní? Víc.... vlastně všeho?! You Suck at Parking je neustále se zvětšující, v jednom kuse se rozšiřující a ustavičně se měnící hrou. Sledujte sociální sítě vývojářů, kde se dozvíte o všem, co do hry přidali, co v ní vylepšili a co kde poštelovali!

  závody v parkování autem
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si You Suck at Parking? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop