Yuoni - Sunset Edition
PS5

599 749 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Hororové, Příběhové, Japonské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 39549
 • Ai je školačka v Japonsku během 90. let, která si brzy uvědomí, jak osamělá doopravdy je. Je nucená hrát dětské hry ve světě nekonečného soumraku a pronásledují ji nadpozemské bytosti, zatímco její život visí na vlásku. Když tyto hrůzy začnou prosakovat do skutečného světa, musí si Ai připustit, že má jen tři možnosti: skrýt se, utíkat, nebo zemřít.
  SUNSET EDITION OBSAHUJE
  - hru Yuoni
  - exkluzivní papírový přebal
  - exkluzivní pohlednice


  DYNAMICKÁ HRATELNOST
  Prověřte svou odvahu v nebezpečné hře na schovávanou, než se rozjede děsivě zvrácená verze hry na babu s hrůzami, které nejsou z tohoto světa. Pomocí nasbíraných předmětů utečte před soumračným peklem, ale nezapomeňte, kterou cestou jste šli, jinak vám hrozí, že zde uvíznete navždy.

  Yuoni - Sunset Edition
  JAPONSKÉ DĚSIVÉ LOKACE
  Užijte si napínavou kombinaci krásy, strachu a nostalgie v záhadném světě, který nevysvětlitelně kombinuje japonský dům, školu a nemocnici. Prozkoumejte chodby vymalované soumračným karmínem, buďte svědky éterické záře jantaru skrz tapety tradičního japonského domu a utíkejte před děsivě černými stíny v nemocničních pokojích, kde elektřina jakousi záhadou nikdy nefunguje.

  hororová hra
  SCHOVEJTE SE NEBO ZEMŘETE
  10letá Ai se nemá jak bránit proti nepřátelům, kterým budete čelit. Místo toho musíte přežít tak, že budete využívat slabin každého z duchů. Zadržte dech a propližte se kolem slepých nepřátel, anebo proběhněte kolem těch hluchých tak rychle, jak vás jen nožičky unesou. A pokud se vám nepodaří utéct včas, připravte se na chmurný osud z rukou nepředstavitelných sil

  japonská hororová hra
  TRAGICKÝ PŘÍBĚH
  Němá a úzkostlivá Ai je vděčná, když si udělá pár přátel, se kterými si může hrát. Jenže vychází najevo, že ty děsivé přízraky uvězněné ve světě soumraku nejsou to jediné, s čím se musí popasovat; duchové dokážou být krutí, ale děti ještě víc. Vaši spolužáci v sobě skrývají temné myšlenky a děsivá tajemství, která musíte odhalit, abyste se dostali dál. Během hry se Ai o sobě a o svých nových přátelích dozví možná víc, než kdy chtěla vědět...

  juoni
  KÉŽ BY EXISTOVAL JINÝ ZPŮSOB
  Po dokončení hry se vám zpřístupní nový konec. Jaký příběh tato nová cesta odhalí? Když vklouznete zpátky do děsivého světa Yuoni, ocitnete se proti výrazně náročnějším soupeřům a bude vás čekat ještě větší odměna.

  sunset edition
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Yuoni - Sunset Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu