DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace
XSX

999 *
* Cena je zatím pouze orientační
Nákupem získáte 30 kreditů
 • 999 Kč
  Vychází: 15. července 2022
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Nenáročná
Kód produktu: 46723
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4
 • Oblečte se jako superpsi Krypto a Ace a připravte se vznášet se oblohou a chránit ulice Metropolis v dobrodružné cestě na záchranu domácích mazlíčků inspirované filmem!

  Když Supermanovi a Batmanovi parťáci odhalí spiknutí Lexe Luthora, jak se zbavit toulavých zvířat v Metropolis, tito čtyřnozí bojovníci se jen tak nevyděsí. Podmaňte si tedy supershopnosti Krypta a Ace, abyste dostali zlé LexBoty na lopatky.
  DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace využívá Smart Delivery technologii - kupte si hru pouze jednou a hrajte ji na Xbox One nebo ve vylepšené verzi na Xbox Series X.

  ZÁCHRANA ZVÍŘECÍCH PARŤÁKŮ

  Zachraňte zvířata, která potkáte po cestě, než budou zavřena v LexCorp Zoo, a připravte se na ultimátní bitvu s Lexem a jeho špičkovým válečným robotem.

  DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace
  STAROST O MAZLÍČKY
  Být super mazlíčkem není jen tak. Hýčkejte své chlupaté kamarády v adopčním centru, abyste jim pomohli najít stálý domov a získejte tak speciální odměny. Setkejte se se svými kamarády Chipem, Mertonem a PB, abyste vylepšili své superschopnosti. Je to pták... Je to letadlo... Jsou to DC Super-Pets!

  dc super mazlíčci
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Sledujte nás na instagramu