Diablo IV
XSX

1 999
Nákupem získáte 60 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Fantasy, Temné
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 31923
Hra také dostupná pro:  PS4PS5

Dárek k předobjednávce

 • Diablo IV je akční RPG zážitek nové generace, kde vás čekají nekonečné zástupy zla, které můžete masakrovat, bezpočet schopností, které můžete ovládnout, děsivé dungeony a legendární kořist. Vydejte se na kampaň sólo nebo s kamarády, potkejte zajímavé postavy v nádherně temném prostředí a se strhujícím příběhem, anebo prozkoumejte rozsáhlý obsah po konci hry a společný svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech, aby tam obchodovali, spojili se proti bossům nebo sestoupili do zón PvP, které prověří jejich schopnosti proti ostatním hráčům. Díky možnosti hraní a ukládání postupu napříč všemi platformami není třeba vytvářet žádné lobby.

  Tohle je pouze začátek pro Diablo IV, jelikož na obzoru už se zračí nové události, příběhy, sezóny, odměny a další.
  Diablo IV - Cross-Gen Bundle obsahuje verzi hry pro Xbox One a Xbox Series X.
  K PŘEDOBJEDNÁVCE ZÍSKÁTE
  - Předběžný přístup k otevřené betě
  - Jízdní zvíře Light Bearer pro Diablo IV


  VRACÍ SE LILITH, DCERA NENÁVISTI
  Verze světa Sanctuary ve hře Diablo IV je obrovská a plná dobrodružných příležitostí. Od událostí ve hře Diablo III: Reaper of Souls uplynulo několik desítek let a Lilith, dcera nenávisti, je odhodlaná Sanctuary opět ovládnout. Možnosti, jak můžete hru hrát, jsou bohatší a rozsáhlejší než kdy dřív a těšit se můžete na následující:
  • Prozkoumejte přes 140+ dungeonů a vedlejších úkolů během kampaně i po ní, za které získáte odměny a které prohloubí váš příběhový zážitek
  • Porazte bossy tak, že se spojíte s ostatními hráči a najdete bonusové poklady
  • Lokální události, které se objeví na územích Sanctuary a nabídnou rychlé odměny
  • Osvobozujte pevnosti, ze kterých se poté, co je zbavíte zkažených démonů a nepřátelských šelem, stanou přátelské předsunuté základny, které navždy změní rozložení světa
  • Vývoj postavy včetně výběru třídy, celé řady schopností, díky kterým ovládnete velkou moc, a široké škály kosmetických předmětů
  Diablo IVdiablo 4
  ZÁŽITEK PO KONCI HRY
  Hrajte i po skončení hlavního příběhu díky robustnější nabídce po konci hry:
  • Fields of Hatred zvýrazní vybrané zóny, kde vás čeká peklo PvP a kde hráči budou moci sbírat Seeds of Hatred a Red Dust, za něž si pořídí jízdní zvířata a kosmetické předměty.
  • Paragon Boards, které hráčům umožní překročit maximální úroveň a pomocí glyfů rozvíjet postavy díky epickému novému vrcholu síly.
  • Nightmare Dungeons pomocí pečetí zvyšují sázky a prověří schopnosti hráčů díky divočejším dungeonům.
  • Helltide je pravidelná událost, kde jsou služebníci Lilith ještě silnější, ale za jejich likvidaci získáte kořist z truhel Helltide.
  • Whispers of the Dead nabídnou možnost srovnat si účty v herním světě a získat odměny. Za splněné úkoly získáte Grim Favors, které pak vyměníte za legendární vybavení a další!
  diablíčkosanctuary
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Michael (Xzone)

   StormLord: Zdravím, jedná se o verzi s diskem, nikoliv o digitální aktivaci. Hrát se tedy musí s diskem v mechanice.

  • StormLord

   Dobrý den, měl bych dotaz ohledně použití. Je to verze, kdy hra funguje pouze s vloženým fyzickým diskem, bez propojení na účet? Nebo lze přes kód spojit hru natrvalo s účtem, ala digitální verze? Snad je dotaz srozumitelný. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

  • Neuroxerus

   Zdravím,

   rád bych si hru předobjednal pro PC, ale nemohu ji v nabídce najít (stejně tak s The Lords of the Fallen) – bude u Vás k dispozici?

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Agripp: Zdravíme, konkrétně pro hraní online budete potřebovat Xbox Live Gold nikoliv Gamepass. :-)

  • Agripp

   Dobrý den, dočetl jsem se že Diablo IV bude možné hrát jenom online. Diablo III na konzolích mělo možnost ofline (solo) a to ted už podle blizzardu nepůjde, znamená to že když budu chtít hrát Diablo IV na xboxu tak si musím koupit Xbox Game Pass?

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Diablo IV? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu