Metro: Last Light - limitovaná edice
X360

(3x)
549
Nákupem získáte 22 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Příběh hry Metro: Last Light nás zavede o 20 let do budoucnosti po událostech v Metro 2033, kdy ti, kteří přežili nukleární apokalypsu, stále žijí v relativním bezpečí moskevského metra. Monstra, radioaktivní prach, nebezpečné plyny, to vše nyní hyzdí povrch naší planety a lidská rasa je donucena žít v podzemí. Opět se ujmeme našeho hrdiny z jedničky, který si prošel peklem a byl obdařen novým pohledem na události. Artyom je opět v plné síle a rozhodl se pokračovat v boji proti neznámu. Poznejte zimu, utrpení, tunely, poznejte METRO!!
  Objednejte včas a hru dostanete v limitované edici za cenu běžné s oblíbeným herním módem z Metro 2033 - Hraničářský režim.

  Příběh hry Metro: Last Light nás zavede o 20 let do budoucnosti po událostech v Metro 2033, kdy ti, kteří přežili nukleární apokalypsu, stále žijí v relativním bezpečí moskevského metra. Monstra, radioaktivní prach, nebezpečné plyny, to vše nyní hyzdí povrch naší planety a lidská rasa je donucena žít v podzemí. Opět se ujmeme našeho hrdiny z jedničky, který si prošel peklem a byl obdařen novým pohledem na události. Artyom je opět v plné síle a rozhodl se pokračovat v boji proti neznámu. Poznejte zimu, utrpení, tunely, poznejte METRO!!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Mára

   Zdravím zajímalo by mne zda není nějaká edice s obouma tiulama jak Metro 2033 tak i Metro Last Light na xbox360? Děkuji

  • Xbox 360

   a je to tu,zítra je tady:)

  • Lukesson1

   Jsem zvědav, jak dlouho budeme čekat, než to někdo znova vydá. Rok 2013 je hodně obecné, já věřím, že nejpozději do konce jara. Hra je v podstatě hotová!

  • kokky

   Opravdu s českými titulky?

  • Lukesson

   TO má bejt v CZ? Hmmmm...to nikde ani nepsali. Tak tím lépe samozřejmě..:)

  • Romek

   Uz aby tahle pecka vyšla.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Hra je velice dobře propracovaná, navazuje na příběh z předchozího metra. Osobně mám tento titul velice rád a jednoznačně doporučuji.

Perfektní atmosférická FPS nejen pro fanoušky knižní předlohy. Užil jsem si ji bezvadně a po celou dobu hraní (až na některé krátké úseky) jsem se výborně bavil. Některé kapiloy jsem si musel zopakovat, což u mě není běžné. Rozhodně doporučuji všem, co hráli první díl a ještě více těm, co četli obě knížky.

Skvěle pokračovani metra 2033 snad se v budoucnu dočkame pokračovani