Mortal Kombat 9: Complete Edition
PS3

(2x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování, Fantasy
 • Mortal Kombat Komplete Edition nabídne kritiky vychvalovanou hru a k ní i veškerý dříve vydaný stahovatelný obsah neboli DLC. DLC zahrnuje u fanoušků oblíbené bojovníky Skarlet, Kenshiho a Raina, stejně jako neblaze proslulého snového vraha Freddyho Kruegera. Hra obsahuje také 15 klasických skinů a tři klasické fatality, tedy doražení protivníka – pro Scorpiona, Sub-Zera a Reptilea.

  Příběh nového dílu Mortal Kombat s pořadovým číslem 9 se odehrává po událostech z Mortal Kombat: Armageddon, ale zároveň v prvních třech předešlých hrách. Jsou zde události, které jsou na popud autorů pozměněny a vytvořeny podle zcela nového scénáře, jedním z mnoha příkladů je postava Raidena, boha hromů. Raiden zná budoucnost a tak ví, co bude následovat dřív, než ostatní, uvědomuje si samou podstatu a dle toho se rozvíjí. Tvůrci hru přetvářejí do 2.5D vyobrazení a hlavně jsou zaměřeny na hardcore hráče, kteří již s touto značkou mají zkušenosti.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Rob

   Bude dnes na prodejne v Praze? Dik!

  • mihi

   buď rád a neremcej :)

  • Bemis83

   Jaktože toto stoji skoro litr a Mortal 9 bez complete edition přes litr. To nechapu.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Zapomeňte na tekken,street fighter a další jiné bojovky,je tady Mortal Kombat,nejnovější díl akční klasiky která drží dlouholetou tradici a je právem nejlepší bojovkou.Hodiny a hodiny zábavy od který se neodtrhnete.Doporučuju všem,ale pro fanoušky povinost:)...

MK je jasnej král bojovek!Spousta věci co se dá dělat je na bojovku neskutečné.Máte-li rádi bojovky,neváhejte.

Mohlo by se vám líbit