Mortal Kombat Arcade Kollection (PC) DIGITAL
DIGITAL

249

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Bojové, Boxování
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7091520
 • Mortal Kombat Arcade Kollection obsahuje všechny tři klasické hry (Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 a Ultimate Mortal Kombat 3) dostupné ke stažení. Všechny tři hry jsou plné verze, jež zcela odpovídají původním verzím, a lze je nyní hrát on-line.

  Tři zásadní bojové hry v jednom dokonalém balení jsou nyní k dispozici ke stažení.

  Díky této kolekci prvních tří her série Mortal Kombat zjistíte vše o počátcích nechvalně proslulých smrtících chvatů, brutálních soubojů a smrtonosných bojovníků. Připojte se do původního turnaje Mortal Kombat v roli jednoho ze sedmi legendárních bojovníků - včetně Sub Zera a Scorpiona. V Mortal Kombat II na vás čekají nové brutální chvaty a smrtící Jax. V Mortal Kombat III si pomocí Kombat Kodes určete vlastní osud a vypusťte skryté postavy na nic netušící protivníky.

  Mortal Kombat: Arcade Kollection software © 2012 Warner Bros Entertainment Inc. Vztvořeno Other Ocean. Všechny ostatní ochranné známky a autorská práva jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena. Mortal Kombat: Arcade Kollection, Mortal Kombat, logo draka a všechny související postavy a prvky jsou ochrannými známkami a © Warner Bros Entertainment Inc. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM a © Warner Bros Entertainment Inc (s12)

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mortal Kombat Arcade Kollection (PC) DIGITAL!

Sledujte nás na instagramu