Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Resident Evil 6 (PC DIGITAL)

Resident Evil 6 (PC DIGITAL)

Kód: 344598
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Resident Evil 6 spojuje akci a survival horor a slibuje být tím nejdramatičtějším hororovým zážitkem současnosti. K nejoblíbenějším postavám Resident Evilu Leonovi S. Kennedymu, Chrisu Redfieldovi a Adě Wong se připojí nové postavy jako třeba Jake Muller, aby společně čelili novým hrůzám, velmi zhoubnému C-viru v příběhu, který se přesouvá mezi Severní Amerikou, válkou rozervaným východoevropským státem Edonia a čínským městem Lanshiang.Díky čtyřem odlišným a přesto propojeným příběhovým linkám, každou s vlastním párem hlavních postav, hratelných samostatně nebo v kooperaci, online nebo offline, nejen že Resident Evil 6 přináší různé perspektivy a herní styly, ale představuje i inovativní mechaniku Crossover, která umožní hráčům se spojit do týmu a sdílet okolní hrůzy. V klíčových momentech hraní se můžou v online hře spojit až 4 hráči, aby se vypořádali se specifickou situací, přičemž v některých úrovních může dojít k výměně obvyklých partnerů, čímž je dosahována ještě větší hloubka hry.Hlavní vlastnosti:Hrůzy v globálním měřítku: C-virus se už nedrží jen na jednom místě, ale rozšířil se do celého světa - zásahy teď probíhají v Severní americe, Východní Evropě i v Číně.
Nejrozsáhlejší Resident Evil hra současnosti: Prožijte hrůzy čtyřech různých, ale propojených kampaní.
Křížení příběhu: Nejen že se jednotlivé cesty příběhu kříží, ale i akce se kříží - v určitých bodech, kdy svede příběh jednotlivé páry dohromady, dovolí úplně nová mechanika Crossover až čtyřem hráčům online prožít hrůzy hry společně.
Samostatné nebo kooperativní hraní: Resident Evil 6 obsahuje jak singleplayerovou hru, tak hru v kooperaci pro dva hráčed online i offline (jen kampaň Ady Wong je pouze pro jednoho hráče).
Objevují se nová nebezpečí: Postavte se výsledkům nákazy C-virem ve všech jejich smrtících podobách jako zombie, Javoové, Chrysalidy a spousta dalších.
Režim lovce agentů: V tomto novém online režimu poznáte boje z druhé strany. Připojte se na stranu nepřítele jako lovec a staňte se jednou z herních zombií, Javo nebo jiných mutací způsobených C-virem a infiltrujte jinou probíhající hru, abyste zlikvidovali lidské postavy.
Hrajte vlastním způsobem: Využítvejte dovednostní body k vylepšení vaší postavy, abyste získali rychlejší nabíjení, lepší účinnost střelby nebo si zvýšili maximální zdraví.
Přepracovaný systém ovládání: Resident Evil 6 obsahuje vedle rozšířených útoků zblízka i vylepšený ovládací systém dovolující hráči střílet při chůzi, dělat skluzy, překulit se do jakéhokoliv směru a využívat krytí.
Žoldáci se vracejí: Hráči si budou moct zase užít vysoce populární režim The Mercenaries.
The Mercenaries No Mercy - Zážitek dostupný pouze na vašem PC - tento režim navíc obsahuje dvakrát víc nepřátel než The Mercenaries!
7 dalšíc úrovní pro Extra Content Modes - Dříve byla tato DLC dostupná jen pro konzole a teď přicházejí ve standardní PC verzi. (Tyto úrovně si odeknete získáváním achievementů.)
Left 4 Dead 2 Crossover Patch - Prostřílejte si cestu režimem The Mercenaries No Mercy jako vaše oblíbená postava z Left 4 Dead 2 s Infikovanými jako nepřáteli!
Kompatibilita s možnostmi konzolových verzí a RE.NET: PC verze je kompatibilní se všemi nejnovějšími možnostmi, které byly přidané do konzolových verzí a také s funkcemi RE.NET.®CAPCOM CO., LTD. 2012, 2013 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY