INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Pokémon Super Mystery Dungeon
3DS

1 199
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
 • Mystery Dungeons se nachází po celém herním světě a pokaždé, když do nich vstoupíte se kompletně změní. Nikdy nezůstane kámen na kameni a změní se i předměty a poklady.
  V Pokémon Super Mystery Dungeon budete v roli Pokémonů prozkoumávat náhodně generované dungeony v krajinách obydlených pouze dalšími kapesními příšerkami. Hrát můžete za jednoho z dvaceti Pokémonů a zároveň si z nich zvolit i svého parťáka. Ve hře však najdete všech 720 známých druhů!  ZVOLTE SI SVÉHO POKÉMONA
  Na začátku hry si můžete vybrat svého pokémona a jeho parťáka ze 20 různých pokémonů. V průběhu hry jich pak potkáte další 720, včetně Legendárních a Mýtických. Váš partner vám bude neustále pomáhat a vaše přátelství pomůže vyřešit záhadu, proč se ostatní pokémoni mění v kámen.

  STÁLE NOVÉ DUNGEONY
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pokémon Super Mystery Dungeon!