Sada volantu a pedálů Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition (PS5, PS4 a PC)
PC

2 499 3 299 Kč

Sleva platí do 30. 6. 2021

Štítky: Příslušenství, Volant
 • Thrustmaster je hrdý, že může představit svou repliku skutečného závodního volantu Ferrari 488 GTB, která je vyrobena pod oficiální licencí Ferrari a PS5 a PlayStation 4. Volant by vyvíjen tak, aby vytvářel celkovou realitu ve všech hrách pro PlayStation 4, které podporují závodní volanty.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - závodní volant
  - 2-pedálová pedálová souprava
  - připevňovací systém
  - informace o záruce a uživatelskou příručku
  Sada volantu a pedálů Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition (PS5, PS4 a PC)
  HLAVNÍ VLASTNOSTI

  - zabudovaná tlačítka "PS", "SHARE" a "OPTIONS" pro snadnou navigaci v rámci systému PS4 a herním menu
  - ergonomická konstrukce je optimalizovaná pro všechny druhy závodních her na systému PlayStation 4 (GT, F1, Stock car, Rally, Arcade, atd.)
  - realistický lineární odpor závodního volantu s automatickým centrováním (exkluzivní systém Thrustmaster “Bungee Cord”)
  - k volantu přimontované sekvenční měniče rychlosti: 2 digitální páky měniče rychlosti vám umožní rychleji měnit rychlostní stupně
  - velká pedálová souprava s nastavitelným náklonem a široké opěrky nohou umožňují naprosto přesné a pohodlné zrychlování a brzdění
  - centrální upevňovací systém s širokými čelistmi zajišťuje optimální stabilitu

  Thrustmaster Sada volantu a pedálů T80 Ferrari 488 GTB Edition pro PS5

  OFFICIÁLNĚ SPOLULICENCOVÁNO
  T80 Ferrari 488 GTB Edition je replika závodního volantu Ferrari 488 GTB (průměr 28 cm) pod oficiální licencí Ferrari a PlayStation 4. Volant je vybaven oficiálními tlačítky pro PlayStation 4 ("PS", "SHARE" a "OPTIONS"), která umožňují snadnou navigaci v rozhraní PlayStation 4 a v menu her pro PlayStation 4. Je kompatibilní se všemi systémy PlayStation 4, závodními hrami pro PS4, které podporují závodní volanty, a s PC (Windows 7/8/10).

  ZÁKLADNA VOLANTU JE VYBAVENA MECHANIZMEM BUNGEE CORD, ZAJIŠŤUJÍCÍM LINEÁRNÍ ODPOR
  Optimalizovaný mechanizmus “Bungee Cord” (automatický systém centrování patentovaný Thrustmasterem):
  - přináší lineární odpor při pohybu volantu, nezávisle na jeho úhlu natočení, zajišťuje intuitivní a ergonomické ovládání.
  - automatické vystředění a úhel otočení 240 stupňů

  PS4 a PC (4160672)
  VEŠKERÉ VYBAVENÍ A OVLÁDACÍ PRVKY, KTERÉ POTŘEBUJETE PRO NEJRYCHLEJŠÍ MEZIČAS
  Závodní volant T80 Ferrari 488 GTB Edition kombinuje skvělé pohodlí a kompletní vybavení. Volant o průměru 28 cm opatřený texturovaným pryžovým potahem nabízí vynikající uchopení – což přivítají všichni hráči při dlouhých herních sezeních. Závodní volant je také vybaven 11 akčními tlačítky, D-padem, a dále 2 velkými měniči rychlosti, které jsou k volantu připevněné. V sestavě je zahrnuta velká pedálová souprava s nastavitelným sklonem a opěrkou nohou, která zajišťuje naprosto přesné a pohodlné zrychlování a brzdění.

  VELKÁ A NASTAVITELNÁ PEDÁLOVÁ SOUPRAVA
  - velká, nastavitelná pedálová souprava se dvěma pedály a širokou opěrkou nohou
  - brzdový pedál nabízí progresivní odpor
  - individuálně nastavitelné pedály
  - díky realistickému odporu volantu, zajištěnému exkluzivní technologií Bungee Cord od Thrustmasteru a automatickému centrování, je ovládání volantu za všech okolností plynulé

  4160672
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sada volantu a pedálů Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition (PS5, PS4 a PC)!