Batman: Arkham Asylum GOTY
PC

(41x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
Kód produktu: 14093
 • Hra Batman: Arkham Asylum nabízí hráči jedinečné temné dobrodružství, kterému nechybí pravá atmosféra a které ho zavede do nitra arkhamského útulku – gothamské psychiatrické léčebny pro šílené zločince. Hráč se bude pohybovat ve stínech, zasévat strach do srdcí nepřátel a čelit Jokerovi a dalším nechvalně proslulým darebákům z Gothamu, kteří se útulku zmocnili. S využitím celé řady Batmanových technických vymožeností a díky jeho schopnostem se z hráče stane neviditelný dravec, který se snaží zmařit Jokerovy zvrhlé plány. Pro hru Batman: Arkham Asylum exkluzivně vytvořený scénář pochází z pera známého autora příběhů o Batmanovi, pětinásobného držitele ceny Emmy, Paula Diniho, který se podepsal například pod první řadou Lost a Batman: The Animated Series. Hra Batman: Arkham Asylum přinášející úžasnou grafiku a prostředí navozující tu správnou náladu poskytuje širokou škálu herních možností, které patří do kategorie her akčních, dobrodružných i her se superhrdiny. Využijte jedinečný bojový systém FreeFlow, ve kterém lze plynule spojovat neomezený počet kombinovaných úderů a který umožňuje postavit se početným skupinám Jokerových padouchů v surových bitkách muže proti muži. Vyberte si z řady způsobů, jak se zbavit protivníků – smeťte je z oblohy, vrhněte je proti zdi a sledujte vše kamerou dravce, která vám přiblíží dění v okolí. Plněním tajných úkolů v herním světě se vám zpřístupní další tajemství a prostřednictvím bodů zkušenosti budete moci vylepšovat a upravovat svoji výstroj.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Radek Macalík

   Pro toho nestastnika s nickem "nocs", ktery se ptal uz pred rokem a pul a nedockal se odpovedi ze strany Xzone - hra se aktivuje pres Steam.

  • nocs

   Dobrý den,
   chtěl bych se zeptat, zda-li aktivace probíhá přes steam, nebo je to DRM-free verze?

  • Tomáš Pavlata

   hra přijde v krabičce ala Gold edition, což není krabička kolekce klasiky

  • Petr

   Dobrý den,
   Chtěl bych se zeptat, jestli hra přijde v téhle krabičce s nápisem kolekce klasiky nebo v normální děkuji

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (41)
Přidat hodnocení

Jsem spokojen.Vše jak má být.Skvělý start celé Arkham série.

Neskutečná hra a nejlepší hra podle komiksu.

vy nehrajete batmana vy jste batman!!!

vynikající hra, nevěřil jsem ji, když to vyšlo tak mě to vůbec nelákalo ale naštěstí jsem si to zkusil a už mě to nepustilo, skvělá hra

To je Nejlepší hra jakou jsem kdy hrál

Skvělý příběh a prostředí, hra mě nadchla.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu