Call of Duty: Black Ops
PC

(110x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Kód produktu: 14683
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Již od prvních vteřin se ocitnete v nezáviděníhodné situaci. Výslech doprovázený elektrošoky za každou špatnou odpověď společně s oslepujícím světlem a hrubým hlasem vyšetřovatele je rozhodně málo vídaným prvkem. Netušíte, kým jste, proč tu jste a co sakra po vás chtějí? Čísla, čísla a zase čísla, to jediné vás bude provázet od prvního okamžiku až do samotného závěru. Co znamenají, jak s vámi souvisí a především kdo si z vás udělal pokusného králíka, to jsou odpovědi, které naleznete v celkem patnácti různorodých misích ve zhruba osmi hodinách hraní. Začátek hry skutečně ohromí a překvapení neberou konce. Během mučení pochopíte, že jste mužem jménem Mason, členem speciálních jednotek Black Ops. Prokazatelně jste jediným, kdo zná smysl a účel řady čísel, která vám rezonují v hlavě jako obrovský zvon. S každým dalším úderem se noříte do své vlastní minulosti a začínáte vyprávět příběh, který bere dech. První zastávkou je Kuba a samotný El Revolucionario Fidel Castro v roli, která ho určitě nepotěší. Brzy pochopíte, že děj tvoří útržky vzpomínek na akce, kterých se účastnil Mason a několik dalších vojáků.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • WazyCZ

   je to na steam ta hra ?

  • OffTheWall

   Pujde to potom propojit ze steamem ?
   kvuli achivementu

  • pritt

   nevte jesi to dam z touhle sestavou:

   core 2 duo E4600 2.4GHZ HD 6670 1 gb DDR5 3GB RAM??

   díík

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 8/10

Black Ops je po všech stránkách vymakanou hrou, která dělá čest jménu série a rozhodně dostává mediálnímu boomu, který kolem ní vznikl. Nic nového pod sluncem, to provařené ale předvádí na jedničku.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Vzhledem k tomu, že by ty potíže s lagy a připojením měly časem odeznít, není moc co multiplayeru nejnovějšího CoD vytknout. Sice nám vadí ta ignorace sniperů a nelogické respawnování, ale jinak jde o skvostný kousek, jenž prověřené principy dovádí k dokonalosti a ještě přidává tunu svých nápadů. A to je přesně to, co jsme chtěli.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Vyrovnáváme každoroční hate a stavíme se tentokrát za Call of Duty, které hrdě kráčí v zástupu lineárních stříleček a bez problémů vede pochod multiplayerových akcí.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (110)
Přidat hodnocení

Opravdu jedna z nejlepších CoD co jsem hrála. Je to porstě super :)

Jinak moje celkové hodnocení je pozitivní,je to opravdu povedená střílečka,to moje první mínus si přeberte jak chcete,možná jsem na to moc přecitlivělý,nevím.TO druhé myslím že není tak velké,i když já jsem jako hráč na Call of Duty začínal a hrál jsem zatím všechny díly takže jsem si na to zvykl.

CoD Black Ops mě mile překvapilo. Nabídlo mi opravdu strhující zážitek, kdy jedna mise střídá druhou a nouze není ani o "wow" momenty a pár drobných překvapení. O multiplayeru ani nemluvě, ten je prostě úžasně vyladěný a vybalancovaný, ovšem bez patchů si ani neškrtnete. Co mě ale na tomto díle CoD vadilo nejvíc byla krátkost kampaně, která je sice trochu delší než u předešlých dílů, ale stále mi přijde dost krátká a pár misí na víc by vůbec neuškodilo. Co ještě dodat? Trochu jsem se bál si tuto hru koupit, ale investice se vyplatila.

Je to velmi dobra hra doporučuji. Trochu něco jiného než obviklé COD,velmi dobrý příběh. Ani jeden zásek ve hře(všem kteří si stěžují na záseky ve hře-kupte si silnější grafiku vyváží to slabší procesor).

Celkem dobrá hra ale víc se mi líbí World at War nebo MW série, nejvíc mi vadí že nlze přeskočit filmové sekvence na židli kde vám opakují pořád ty samé věci(čísla,čísla,Reznov,čísla,Reznov...)

Lepší než MW3

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu