Dead Space 3
X360

(1x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Hororové, Xbox One kompatibilní
 • Dead Space je zpět a přináší další várku nového strachu a akce do světa herní zábavy. Připravte se na boj, který změní Váš život. Příběh nás zavede na odlehlou a sněhem pokrytou planetu Tau Volantis kde díky nouzovému přistání skončí Isaac Clarke sám a opuštěný. Během své cesty zjistí, že právě zde by se mohl ukrývat klíč k likvidaci hrozby nekromorfů a během hledání odpovědí se bude muset poprat nejen se zrůdami z nové generace nekromorfů, ale také s teplotou hluboko pod bodem mrazu a zfanatizovanými lidmi.Najděte svou milou a navždy uhaste hrozící nebezpečí ze strany nekromorfů a co víc, zažijte hru v coop režimu, kde Vám společnost bude dělat John Carvera. Dead Space 3 přichází, připravte se ho uvítat.
  Hru lze hrát i na konzoli Xbox One díky zpětné kompatibilitě.

  Dead Space je zpět a přináší další várku nového strachu a akce do světa herní zábavy. Připravte se na boj, který změní Váš život. Příběh nás zavede na odlehlou a sněhem pokrytou planetu Tau Volantis kde díky nouzovému přistání skončí Isaac Clarke sám a opuštěný. Během své cesty zjistí, že právě zde by se mohl ukrývat klíč k likvidaci hrozby nekromorfů a během hledání odpovědí se bude muset poprat nejen se zrůdami z nové generace nekromorfů, ale také s teplotou hluboko pod bodem mrazu a zfanatizovanými lidmi.Najděte svou milou a navždy uhaste hrozící nebezpečí ze strany nekromorfů a co víc, zažijte hru v coop režimu, kde Vám společnost bude dělat John Carvera. Dead Space 3 přichází, připravte se ho uvítat.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • gebo

   zvera- sleduj share-forum.net tam by se cz měla objevit,ale musíš být v sekci VIP což také něco stojí.

  • Tomáš Pavlata

   Jak uvádíme u hry, je zde jen a pouze český manuál, čeština není.

  • zvera

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dead space 3(xbox360), zda má jen český manuál, nebo i tiulky ve hře?? Děkuji za odpověď

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Kvalitní završení oblíbené hororové série. Nic z řady ven vybočujícího, jen pár skvělých nápadů a napínavý scénář, zabalený do jednoho z nejlepších audiovizuálů na současné generaci konzolí. A když se náhodou začnete nudit, střílejte mezi nohy.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Výborná akční hra, která ale s prvním dílem o atmosféru soupeřit nemůže. Na mův vkus a lásku k prvnímu a druhému dílu moc akční a rychlé. Nicméně se jedná o špičkovou hru s audiovizuálním orgastickým zážitkem a pro fanoušky série beztak povinnost!