LEGO Dimensions - Starter Pack
X360

1 699
Nákupem získáte 68 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Herní předměty: Figurka
 • STARTER PACK OBSAHUJE

  - hru Lego Dimensions
  - herní podložku
  - LEGO kostky k postavené portálu
  - 4 figurky (Gandalfa, Lucy A.K.A. Wyldstyle, Batmana a jeho Batmobil)

  V různých LEGO světech se náhle zjeví tajemný a mocný vír, který vsaje postavy ze světa DC Comics, Lord of the Rings a The LEGO Movie. Aby zachránili své přátele, Batman, Gandalf a Wyldstyle statečně skočí do víru a ocitnou se v boji o záchranu celého LEGO pokolení.  ZACHRAŇTE LEGO SVĚTY
  Vydejte se přes nečekané světy a vytvořte spojení s nepravděpodobnými spojenci ve snaze porazit zlého lorda Vortecha. Zahrajte si s různými minifigurkami z různých světů v jedné LEGO videohře! Navzájem používejte jejich vozidla a vybavení způsobem, který dosud nebyl možný. LEGO Bad Cop jezdící na stroji času DeLorean ... proč ne? LEGO Ninjago Mistři Spinjitsu bojující po boku Wonder Woman ... ano, prosím! Připravte se porušit pravidla, protože jediné pravidlo ve hře LEGO Dimensions je, že neexistují žádná pravidla.  JAK HRÁT LEGO DIMENSIONS
  LEGO Dimensions - Starter Pack obsahuje vše, co potřebujete na začátek. Sestavte si svou minifigurku hrdiny nebo autíčko a pusťte hru na konzoli. Následně postupujte podle herních instrukcí a sestavte z volných dílků stavebnice LEGO Portál, který umístíte na dodanou základnu. LEGO figurky pak můžete umisťovat na portál a tím se vám okamžitě zjeví v konzolové hře. Když budete ve hře potřebovat jinou postavu, jednoduše vyměníte její fyzickou figurku na portálu a dále ve hře pokračujete za ní. 

  Další dobrodružství si vylepšíte přidání dalších minifigurek, vozidel, zařízení a nových úrovní nákupem tří různých typů rozšiřujících balíčků LEGO Dimensions. Používejte libovolnou minifigurku s libovolným vozidlem, nebo vybavením. Jděte do toho a porušte pravidla!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí LEGO Dimensions - Starter Pack!