Mafia Triple Pack (PC) DIGITAL
DIGITAL

1 964
Nákupem získáte 20 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 7391056
 • Mafia – Trojitá dávka: Vychutnejte si tři drsné a cenami ověnčené kriminální příběhy v jednom balení.

  Mafia: Píše se rok 1930 a po zcela náhodném setkání s mafií se taxikář Tommy Angelo bez vlastního přičinění ocitá ve světě organizovaného zločinu. Zatímco jeho hvězda ve zločineckých kruzích stoupá a i výdělky tomu odpovídají, být mafiánem není snadné a Tommy na svůj nový život nahlíží s čím dál tím větším znepokojením.

  Mafia II: Po návratu z 2. světové války si Vito Scaletta v ulicích Empire Bay začal dělat jméno jako někdo, kdo dokáže spolehlivě odvést zadanou práci. Spolu se svým kamarádem Joem rychle stoupají kruhy zločinecké rodiny, páchají čím dál lépe odměňované zločiny a zlepšují své postavení, avšak život mafiána není tak dokonalý, jak by se mohlo zdát.

  Mafia III: Rok 1968. New Bordeaux. Po několika letech bojů ve Vietnamu ví Lincoln Clay jednu věc jistě: Rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Když jeho náhradní rodinu, tedy místní černý gang, zradí a zcela zdecimuje italská mafie, vytvoří Lincoln z popela staré rodiny novou a vydá se na cestu odplaty a vykoupení, na níž využije svého vojenského výcviku.

  Tento produkt vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetí strany: http://www.take2games.com/eula/

  © 2016 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Mafia Triple Pack (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu