Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Sims 3 Na plný plyn (kolekce) (PC DIGITAL)

The Sims 3 Na plný plyn (kolekce) (PC DIGITAL)

Kód: 415104
Cena: 173 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Origin

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní hru The Sims 3 (verze pro Origin).


Zařaďte vyšší rychlost a v kolekci The Sims 3 Na plný plyn vezměte Simíky na pořádnou jízdu! Vůbec poprvé získají v rámci kolekce předmětů simíci nová auta a s jejich stylem ladící nábytek, dekorace a oblečení v celkem čtyřech charakteristických, automobily inspirovaných stylech. Stanou se z vašich Simíků démoni rychlosti? Nebo bude dávat přednost poklidné jízdě v klasickém luxusním voze se staženou střechou? Dají najevo svůj protest proti společnosti v oblečku holky z plakátu a ohozu rokenrolového drsňáka? Anebo vyzkouší životní dráhu intrikánů s oblečením a automobily, jaké mají praví špióni? Ať už si v The Sims 3 Na plný plyn zvolíte jakýkoli styl, bude to každopádně jízda vašeho života!Pořiďte Simíkům auta, o nichž vždy snili - a jim odpovídající životní styl.
Užijte si čtyři nové charakteristické styly módy, nábytku a automobilů: závodní, intrikánský, rockabilly a klasický luxus.
Postavte simíkům u domu skvělou garáž pro jejich profesionální závodní speciál nebo přestavěného veterána se silným motorem.
Vybavte domovy simíků luxusními doplňky ve stejném stylu, jako jsou jejich nové elegantní vozy.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY