Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Everspace (PC DIGITAL)

Everspace (PC DIGITAL)

Kód: 1004135
Cena: 479 Kč
Nákupem získáte 19 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

EVERSPACE je akční hra pro jednoho hráče, odehrávající se ve vesmíru, kombinující elementy tuláka s prvotřídními vizuálními efekty a podmanivým nelineárním příběhem. Vydáte se na vzrušující cestu skrz překrásně vytvořený vesmír plný překvapení.
Vaše schopnosti, zkušenosti a talent pro improvizaci budou vyzkoušeny v průběhu hry, zatímco budete zkoumat otázky vlastní existence setkáváním se zajímavými postavami, s vlastním příběhem a historií. Každá hra bude napínavá a unikátní, protože se pokaždé setkáte s novými situacemi a individuálními naplňujícími momenty. Nezáleží, jak skvělým pilotem budete, smrt je totiž nevyhnutelná. Každá smrt je ale začátkem nové a větší cesty. Hlavní vlastnosti:
Akční hra pro jednoho hráče, odehrávající se ve vesmíru.Napínavé letecké souboje v zuřivých vesmírných bitvách plných různých zbraní a zařízení.Nasbírané nebo natěžené suroviny můžete použít k výrobě nového vybavení a tím získání důležité výhody nad nepřáteli.Suroviny také můžete použít na opravu své lodi.Získávejte výrobní plány, exotické zbraně a vybavení. Nikdy předem nevíte, co získáte!Cestujte skrz obrovské procedurálně generované levely s mnoha skrytými poklady a nebezpečími.Hra rizika a odměny může začít

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY