The Elder Scrolls V: Skyrim - Sběratelská edice
X360

(1x)
3 699
Nákupem získáte 111 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Fantasy
 • Nikdo nechtěl věřit tomu, že stále existují, a přesto se vrátili. Je ale jeden, ze kterého mají strach. Takto začala upoutávka na nový díl série The Elder Scroll V Skyrim, který navazuje na dějovou linii z předešlého dílu. Hra běží na novém enginu a měla by Vás zavést do země Skyrimu, kde se nacházejí nejvyšší vrcholky v celém světě Elder Scroll a nabízí se zde mnoho možností, hra vyjde tento rok na mystické datum 11.11.2011. Připravte se ponořit do příběhu plného zvratů, svět Elder Scroll na Vás čeká.
  Sběratelská edice obsahuje DVD o tvorbě hry, artbook obsahující 200 stran ůžasné kresby a spolu s atraktivním balením dostanete sošku Draka o velikosti 12 palců, PVC Alduin.Obrázek celého balení zde.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Lich1986

   Ta hra je peckova. Stahnul jsem si ji a na zkousku kousek vyzkousel a uz se tesim co mi jezisek nadeli pod stromecek :D Copak to asi bude? :D Pritelkyne me musi mit opravdu asi hodne rada :D
   Jen skoda ze ta sberatelska je jen pro Xbox :-( Ani se mi ji nepovedlo vygooglit. Predpokladam ze Xzone asi neplanuje v brzkych tydnech sehnani PC verze sberatelske edice ze?

  • anomym

   Když si koupíte sběratelskou edici the
   elder scrolls 5:skyrim dostanete věci z assassins creed revalations.

   P.S. divná sběratelská edice:)

  • tomas

   jeste si toho nevsimli :)

  • Newman

   Obrázek celého balení odkazuje na Assassin's Creed Revelations, tak si to opravte ;)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Koupí této hry rozhodně neprohloupíte a zajistíte si tak !stovky! hodin zábavy na dlouhé zimní večery.
I přes mnohé chyby (které jsou omluvitelné monumentálností hry) tato hra nemá podle mě konkurenci v oboru. Svou rozlohou, zajimavým (i když lehce klišé a odfláknutým) příběhem a možnostmi (dokonce přidána možnost oženit/vdád se) vtáhne mnoho hráčů do děje a rozhodně se budete těšit na každou novou úroveň, kterou získáte. Každá nová úroveň totiž nabízí nové možnosti. A že by byl příběh krátký? Neváhejte a rozhodně vyzkoušejte ještě vedlejší úkoly, kterých jsou mimochodem tuny a tuny a tuny.