Thief
PS4

(2x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Hra také dostupná pro:  XBOX 360XONE
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 110 Kč

nebo

 140 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Zlodějský mistr Garrett vystupuje ze stínů a vchází do města. Na tomto zrádném místě, kde baronova stráž rozdmýchává atmosféru strachu a útlaku, jsou jeho schopnosti tím jediným, na co se může spolehnout. Ani ti nejopatrnější občané a jejich nejpečlivěji střežené poklady před ním nejsou v bezpečí. Ze všeobecné nespokojenosti se rodí občanské povstání a vír nepokojů do sebe zakrátko vtáhne i Garretta. Tyranizovaný lid pod vedením svého mluvčího Oriona udělá všechno pro to, aby vyrval město z baronových spárů. Revoluce je na spadnutí. Pokud Garrett nezasáhne, dlažební kostky zrudnou krví a město se rozpadne na kusy.
  Objednejte si hru včas a získáte bonusové DLC The Bank Heist.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tomáš: Hra je pouze v angličtině, jak uvádíme.

  • Tomáš

   Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je hra s českými titulky

  • IKO

   Hra sice není dokonalá, unreal engine je jednoduše ... \"nevhodný\" :D. Dále ty zbytečné chyby, které hru sráží... Na druhou stranu, moc takových her není, že? Každopádně steelbook je skvělý a překvapil mě i obal na steelbook.

  • Tomáš Pavlata

   Bude u Vás v den vydání, který zde uvádíme.

  • Krox

   Zdravičko chtěl bysem se zeptat zda-li hra přijdě až v patek nebo v utery aby byla v den vydani doma? :) děkuji za odpověď

  • IKO

   Předobjednáno a těším se. Moc bych si přál aby se to obtížností přibližilo prvnímu Thiefovi na pc a aby to hráči ocenili.

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 7/10

Před šestnácti lety byl Thief v lepší kondici. Současný Garrett možná uloupí všechno, hráčská srdce ale tentokrát moc ne.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Eidos Montreal nám přináší výborné přepracovaní staré klasiky. Hra se posunula o pár kroků dál, ale dokonalý stealth zážitek zůstal neposkvrněn. Tento skvost by jistě neměl uniknout jak nadšencům celé série tak ani nováčků u každého si najde způsob jak ho zaujmout. Můžeme se jen těšit na případná pokračovaní.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Nic moc, miluju Stealth akce ale tohle je snad prvni ktera me vubec nechytla. hra kolem do kola je o ničem.

Od hry jsem čekal víc, koupě celkem lituji, hlavně neustálé načítání a inteligence stráží mne těžce zklamala.