Thief
PS4

(2x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 17611
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 110 Kč

nebo

 140 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Zlodějský mistr Garrett vystupuje ze stínů a vchází do města. Na tomto zrádném místě, kde baronova stráž rozdmýchává atmosféru strachu a útlaku, jsou jeho schopnosti tím jediným, na co se může spolehnout. Ani ti nejopatrnější občané a jejich nejpečlivěji střežené poklady před ním nejsou v bezpečí. Ze všeobecné nespokojenosti se rodí občanské povstání a vír nepokojů do sebe zakrátko vtáhne i Garretta. Tyranizovaný lid pod vedením svého mluvčího Oriona udělá všechno pro to, aby vyrval město z baronových spárů. Revoluce je na spadnutí. Pokud Garrett nezasáhne, dlažební kostky zrudnou krví a město se rozpadne na kusy.
  Objednejte si hru včas a získáte bonusové DLC The Bank Heist.

  Zlodějský mistr Garrett vystupuje ze stínů a vchází do města. Na tomto zrádném místě, kde baronova stráž rozdmýchává atmosféru strachu a útlaku, jsou jeho schopnosti tím jediným, na co se může spolehnout. Ani ti nejopatrnější občané a jejich nejpečlivěji střežené poklady před ním nejsou v bezpečí. Ze všeobecné nespokojenosti se rodí občanské povstání a vír nepokojů do sebe zakrátko vtáhne i Garretta. Tyranizovaný lid pod vedením svého mluvčího Oriona udělá všechno pro to, aby vyrval město z baronových spárů. Revoluce je na spadnutí. Pokud Garrett nezasáhne, dlažební kostky zrudnou krví a město se rozpadne na kusy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tomáš: Hra je pouze v angličtině, jak uvádíme.

  • Tomáš

   Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je hra s českými titulky

  • IKO

   Hra sice není dokonalá, unreal engine je jednoduše ... \"nevhodný\" :D. Dále ty zbytečné chyby, které hru sráží... Na druhou stranu, moc takových her není, že? Každopádně steelbook je skvělý a překvapil mě i obal na steelbook.

  • Tomáš Pavlata

   Bude u Vás v den vydání, který zde uvádíme.

  • Krox

   Zdravičko chtěl bysem se zeptat zda-li hra přijdě až v patek nebo v utery aby byla v den vydani doma? :) děkuji za odpověď

  • IKO

   Předobjednáno a těším se. Moc bych si přál aby se to obtížností přibližilo prvnímu Thiefovi na pc a aby to hráči ocenili.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Nic moc, miluju Stealth akce ale tohle je snad prvni ktera me vubec nechytla. hra kolem do kola je o ničem.

Od hry jsem čekal víc, koupě celkem lituji, hlavně neustálé načítání a inteligence stráží mne těžce zklamala.

Sledujte nás na instagramu