Command and Conquer 3: Kanes Wrath
X360

(1x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
Kód produktu: 13502
 • Vše se točí kolem oblíbeného padoucha jménem Kane. Nová singleplayerová kampaň retrospektivně vypráví, jak se vlastně Kane kdysi dostal k moci a jak vliv Nod posílil po 2.válce o tiberum. Mise se ale mají odehrávat i během základního CaC3 a příběh vás pak zavede také do budoucnosti. Vyjasní se tak některé nezodpovězené otázky nebo přímo chyby v ději předešlých her. Opět HD filmečky s živými herci - včetně několik nových postav.Přibude Global Dominance mód, aneb takový Risk na asteroidech s pohybem armád s trvale setrvávající jednotkami na mapě světa, což poskytne delší a globálnějí kampaň. V případě střetu se obraz přepne do normálního RTS módu se starou známou hratelností, čili obdoba série Total War nebo obdobného módu z Battle for Middle-Earth 2. Přídavek nezklame ani ty, kdo chce nové jednotky, upgrady, síly, budovy pro každou stávající frakci. Z nich každá bude mít nově ještě dvě podpůrné frakce (s dalšími jednotkami / upgrady atd.) se svým specifickým stylem hry, což nabídne ještě bohatší možnosti pro online hru. Očekávejte přes 24 nových multiplayerových map.
  Datadisk ke hře Command and Conquer 3: Tiberium Wars. Vše se točí kolem oblíbeného padoucha jménem Kane. Nová singleplayerová kampaň retrospektivně vypráví, jak se vlastně Kane kdysi dostal k moci a jak vliv Nod posílil po 2.válce o tiberum. Mise se ale mají odehrávat i během základního CaC3 a příběh vás pak zavede také do budoucnosti. Vyjasní se tak některé nezodpovězené otázky nebo přímo chyby v ději předešlých her. Opět HD filmečky s živými herci - včetně několik nových postav.Přibude Global Dominance mód, aneb takový Risk na asteroidech s pohybem armád s trvale setrvávající jednotkami na mapě světa, což poskytne delší a globálnějí kampaň. V případě střetu se obraz přepne do normálního RTS módu se starou známou hratelností, čili obdoba série Total War nebo obdobného módu z Battle for Middle-Earth 2. Přídavek nezklame ani ty, kdo chce nové jednotky, upgrady, síly, budovy pro každou stávající frakci. Z nich každá bude mít nově ještě dvě podpůrné frakce (s dalšími jednotkami / upgrady atd.) se svým specifickým stylem hry, což nabídne ještě bohatší možnosti pro online hru. Očekávejte přes 24 nových multiplayerových map.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Scrin 23

   jj je to super hra myslím že to nejde hrát přes system link.

  • koooochy

   chtel bych se jenom zeptat jestli je to mozno hrat pres system link

  • Carmine CZ

   Mockrát děkuji za vysvětlení , 14ti denní čekání se vyplatilo

  • Martin Schovanec

   Hra nevyzaduje zakladni hru a jde hrat bez ni. Datadisk obsahuje i svechny jednotky a budovy z Tiberium Wars.

  • Andreas

   to by mě taky velice zajímalo

  • Carmine CZ

   Ahoj máte někdo nějaké tušení jak to tady bude probíhat ? Všude píší následující : Datadisk ke hře Command and Conquer 3: Tiberium Wars . podle mě datadisk znamená něco co se nainstaluje do původní hry v našem xboxovém případě stáhne na HDD nebo se koupí původní hra u které bude i datadisk příklad třeba oblivion ( na jednom DVD )

   Ale tady je tato hra samostatně v prodeji ( od 27 června ) a stojí nějakých 1099 kč a původní CAC Tiberium wars stojí nějakých 1699 ( na xzone ) ale nikde sem se nedočetl že bych potřeboval třeba původní CAC tiberium wars nebo tak něco. Stejně mi to přijde celé nějaké divné , hra se mi velice líbí a datadisk bych určitě ocenil.

   Napadá mě jen jediné řešení : koupím si Kanes Wrath ten se mi nějak stáhne na HDD a pak vložím původní Tiberium wars a pojedu beztak je to nějaká kravina a proto prosím o váš názor

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -nove mise
  • -nove jednotky
  • -specialni jednotky
  • -rozdeleni jednotlivych frakci
  • -nový mód World Conquer
  • -kratka kampan
  • -nektere frakce jsou temer neporazitelne

  Skvely datadisk k nejlepsi C&C strategii.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy
doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky