Double Kick Heroes (PC DIGITAL)
DIGITAL

219 
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, Zombie
 • Double kickujte zombíky šílenou METALovou hudbou!30 neuvěřitelných METALových skladeb legendárního skladatele počítačových her a METALu.Importujte svou vlastní hudbu, hrejte na trasách vytvořených komunitou, upravte své oblíbené skladby a sdílejte výzvy!Odemkněte nové vybavení a předveďte svého Gundillaca.Díly Rodrigueze inspirovaný příběh o tom, jaké je to být podivnými individuí, kteří žijí pro Sex, Drugs and Heavy METAL.Výbuchy, vzbouřenci, milice, nemrtví, silnice, šílenství, apokalypsa. Jste připraveni na tuto zuřivou jízduJediná tak epická rocková a METALová rytmická hra pro Steam, co víc byste si mohli přát!?Nechť vás provází METAL!
  Pětice drsňáků a Gundillac v zombie pekle.
   
  Double Kick Heroes to je explozivní METALová rytmická hra odehrávající se v apokalyptickém světě. Veďte svou kapelu na koncertní trasu skrze pustinu! Rozmlaťte zombie svým Gundillakem a zničte je sílou METALu.
   
  Drive’n’Shoot
  Střílejte do zombie tak, že mačkáte klávesy nebo tlačítka na gamepadu jak byste hráli na bicích. Double Kicking - označení pro techniku na bicích pro zrychlení hudby. Ale je to také jméno smrtící zbraně, kterou budete muset zvládnout, abyste přežili. Chopte se vašeho vybavení a rozjeďte to!
  Seznamte se s bláznivou kapelou poháněnou METALem. Jejími členy jsou Lincoln, Snake, Derek, Randie a James. Milují METAL a nemohou strávit bez něj ani jeden den. Každý z nich je jedinečný, zlušený hráč METALu. Žijí v apokalyptickém světě, kde jsou jejich oblíbené rockové hvězdy rozptýleny po celém světě. Objevte jejich příběhy a skrytou pravdu.
  Příběh
  Musíte přežít na dálnici do pekla díky tomu, že zabijete příšery vaším Gundillacem!
  Probojujte se 30 naprosto šílenými úrovněmi a unikněte z této noční můry! Pouze síla METALu může zachránit vaši kapelu!
  Editor
  Myslíte si, že soundtrack Elmobo nestojí za nic? Běžte do pekla! Nebo ... vyberte si svou nudnou rapovou hudbu a hrajte monotónní beaty. Můžete také zkusit Tenacious D a pocítit sílu METALu. Můžete si importovat jakoukoli skladbu a navrhnout vlastní úrovně! Sdílejte je s přáteli a buďte první na žebříčku!
  Samozřejmě, nepodporujeme pirátství, kupujte vlastní alba.
  Herní vlastnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Double Kick Heroes (PC DIGITAL)!