Driveclub
PS4

(4x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Auta, PS4 Pro Enhanced
Kód produktu: 19156
 • Chcete zažít stejný zážitek jako závodníci? Jít k vozu, nasednout, nastartovat a vrhnout se na trať? Pokud tohle je to co chcete, zažít skutečnost, tak právě se Vám splnil sen. DRIVERCLUB je novou závodní hrou nové generace a taky v mnoha směrech inovativní a přinese Vám skutečný pohled od začátku závodu, až po jeho závěr. Je jen na Vás, s jakým vozem se vydáte na trať. Pokročilá závodní hra, která je srdcem i duší automobilové kultury a kterou by neměl zmeškat každý správný závodník. Hru je možné hrát v single modu, kde si budete moci vychutnat rychlé a napínavé herní závody s inteligentním soupeřem. Tu správnou a daleko napínavější atmosféru vytvoří multiplayer závody, kde oproti jiným hrám nezáleží přímo na vašem umístěním jak moc dokážete při jízdě pomoci Vašemu týmu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Mike: Tento vůz byl jako DLC pouze pro předobjednávky v době vydání hry.

  • Mike

   Dobrý den, je ke hře i DLC Special Mercedes SLS AMG Coupe Black Series?
   nebo dá se bezplatně stáhnout?

  • WhiteCroW

   Tomu rikam akce roku. jen za 1099? Lidi vam utrhnou ruce.snad mate dostatek placek!

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 8/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

DriveClub se vytasil s čistými závody s neúprosnou umělou inteligencí, penalizacemi a sociálním zapojením. To vše obohacuje krásné grafické zpracování s důrazem na detaily automobilů a okolí tratě. Jen grafika ale nestačí.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

DriveClub Bikes sice recykluje původní DriveClub, ale to vůbec nevadí. Pocit z rychlosti motorek je jednoduše skvělý a v doprovodu s efekty hra pumpuje do žil pořádné dávky adrenalinu. Nemluvě o stejně kvalitní grafické stránce. Zamrzí akorát absence nových tratí a chybějící animace pro kolize.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Celkově mě hra zklamala. Už instalace trvá dlouho, při stahování updatu z netu nejde hru hrát. Výraznější zklamání ale přinesla nutnost platit za to, že chci hrát multiplayer, stejně jako když si chci zahrát motorky. Je zde evidentní snaha tvůrců z hráčů po určité době začít pravidelně tahat peníze ... takový model se mi nelíbí (nemluvím o DLC, to je každého volba, jestli si za rozšíření zaplatí, ovšem nemožnost si vyzkoušet, jak se s dano motorkou jezdí a vlastní stroj je za cenu stejnou nebo vyšší, než kolik stála celá hra ... sorry jako!) Celkově se mi hra znelíbila natolik, že jsem jí poslal dál jako bazarovou za 300 Kč.

Kdo má rád závodní hry vřele doporuřuji.

V pohodě

Driveclub je po roce od vydání rozhodně lepší hrou než byla, autoří přidávají obsah zdarma a naslouchají komunitě. Sečteno a podtrženo Driveclub není nejlepší závodní hra na světě, ale v konkurenci závodních her na PS4 je to zatím vaše nejlepší volba.