GRID Autosport
PC

(3x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 119 Kč
  Ihned ke stažení
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  Pokud jste milovníky nadupaných aut s reálnou fyzikou, je nový díl Grid Autosport ze série Grid právě pro Vás, připravte se sešlápnout plyn na podlahu a jet s větrem o závod. Grid Autosport obsáhne zatím nevíce tratí a aut ze série, dočkáme se nových závodních možností a znovu se navrací pohled z vnitřku vozu. Grid Autosport přináší mnohé, ale hlavně zážitek. Pokud máte chuť závodit, je tato hra nutností!!
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • risha03

   :D rychle se to zlevnilo

  • Paulie88

   SPíš kde je čeština? Cenega to je vážně odpornost největšího kalibru. Hlavně, že GRID1 měl i dabing. Tady zas není nic a přitom kolik tam tak může bejt textu.

  • MiLoCzE

   Tak hry od codemasters jsou jenom na steam uz pár let. Takže ano hra vyžaduje k hraní službu steam :-)

  • ]Zelda[

   Objednal jsem si tuto hru...ale zapomněl jsem na velmi důležitou věc. Je ta hra na steam???

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

GRID nám třetím dílem dospěl ve všech směrech. Bohužel ne všechno dotáhl k dokonalosti a suchá neosobní kampaň jakoby ani nebyla ze série GRID. Přesto je to velice příjemné poježdění pro nováčky i milovníky skoro-simulací.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Multiplayer GRIDu Autosport je velká zábava. A o to přece jde. Na rozdíl od singlu nabízí nekonečně mnoho variant závodění. Nemluvě o časovkách, závodu v driftu a týmových soutěží. Codemasters na chvíli vyplnili prázdno, které tu po prvním GRIDu bylo. Možná jen oprášili to, co jim už dlouho leželo v šuplíku - jinak si přídavné dlc HD textur nedokážu vysvětlit. No ale co je na tom?! Nový Grid se povedl, může ho hrát každý. Jak občasný hráč se zapnutými pomocníky, tak i zarputilý hard-core racing gamer.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Stále je pro mě nejlepší první díl, dvojka byla příšerná a tento díl se to snaží napravit. Bohužel u mě nezabodoval, velké omezování a hlavně nuda je důvod proč mě nový díl zklamal.

Za mě nejlepší díl série. Napravil pověst GRIDu po rozporuplné dvojce a hodně přidal na realitě. Asi nejlepší závody na PC za posledních pár let.

Hru určitě doporučuji .Tento díl je jeden z nejlepších této série,aspoň teda mě hodně zaujal a taky nejvíc i spolu s prvním GRIDEM.