Headsnatchers (PC DIGITAL)
DIGITAL

319
Nákupem získáte 12 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Online a lokální multiplayer pro až 4 hráče 4 herní režimy, více než 25 unikátních úrovní pro šílenou zábavu Režim pro jednoho hráče Přizpůsobte si svou postavu a vyberte si z více než stovky šílených hlav Pomocí grafického editoru vytvářejte vlastní hlavy

  Neztrácejte hlavu!

  Headsnatchers to je šíleně zábavná divoká party hra pro více hráčů. Vyberte si jednu z mnohých hlav a snažte se ji udržet na svých ramenou, zatímco se snažíte připravit o hlavu své spoluhráče. Jakmile popadnete hlavu soupeře, rozsvítíte s ní tabuli výsledků. Pouze s rychlými reflexy můžete získat zpět vlastní hlavu a vyhnout se ponížení a hanbě. Hrajte online nebo offline ve čtyřech různých herních režimech ve více než 25 unikátních prostředích, z nichž každé má různá pravidla a atributy. Pandemonium vystaví vaše přátelství skutečné zkoušce.

  Vyberte si z více než 100 jedinečných hlav nebo si ji vytvořte dle vlastního vkusu pomocí editoru.


  Plně interaktivní prostředí vám umožní nastavit pasti, ničit objekty a dokonce i přivolávat gigantická, chapadlovitá mořská stvoření. Všechno je možné.

   

  Každý herní úsek je unikátní a obsahuje vlastní sadu pravidel a zbraní. Říká se, že různorodost je kořením života.

  Klíčové vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Headsnatchers (PC DIGITAL)!