Murder (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

59
Nákupem získáte 1 kredit
 • 59 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické, Mysteriózní
 • Uchvacující společenská adventura a filmová zkušenost, inspirovaná díly  Fullbright a Blendo Games Prostředí, které spojuje svěží nápady se vzdáváním holdu takovým pionýrům jako  Masumune Shirow, Katsuhiro Otomo a Neal Stephenson Experimentální klikací styl, napůl cesty mezi klasickou a minimalističtější, více zjednodušenou formou Neobvykle detailní cyberpunkový svět s úžasnou grafikou ve stylu pixel art. Bohaté a rozmanité obsazení s plným ozvučením Dynamický soundtrack, jehož autorem je KubrixXx,  ve stylu noisehop, neo-classical a ambient Podpora pro myš, klávesnici a gamepad

  Murder vypráví krátký příběh o střetu morálky a citlivosti formou klikací adventury.

  V 20-30 minut trvající rozehrávce, která utkví v paměti, Murder bere hráče na cestu  Tokiem v nedaleké budoucnosti, směřuje za kroky poručice Motomeru Minori z tokijské metropolitní policie během neobvyklého a nebezpečného případu, který ukazuje, jak se  zkříží morálka a citlivost v budoucnosti, ve které se obě tyto záležitosti stávají  produktem na prodej.

   Charakteristika hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Murder (PC/MAC/LX) DIGITAL!