Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Crusader Kings II: Jade Dragon (PC DIGITAL)

Crusader Kings II: Jade Dragon (PC DIGITAL)

Kód: 391755
Cena: 319 Kč
Nákupem získáte 12 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Crusader Kings II: Jade Dragon ti umožní komunikovat s Čínou kvůli ochraně a technologickým divům – a dokonce postavit se jejich hněvu v podobě rebelů nebo plnohodnotné invaze. Nové opce hratelnosti obsahují nový systém Tributariů, čínské žoldáky a také mnoho jiného, oživují regiony Transoxanie a Indie díky novým překvapením a výzvám i pro toho nejzkušenějšího despotu.


Pochlebuj Císaři kvůli darům zlata nebo konkubín. Pros mocného kněze o službu. Zůstaň na správné straně jeho vyvolených maršálů stojících u tvých hranic.


Přídavek Jade Dragon nabízí:Přání Jeho Výsosti Císaře: Nové „Kino Číny” představuje status a touhy čínského Císaře, umožňuje ti monitorovat jeho přání i to, jak získat jeho vděk.
Koutou pro neposlušné: Podřiď se Císařství jako tributarius, za stálého monitorování Císařovy slábnoucí moci, abys měl čas dostat se na svobodu.
Všechny poklady Východu: Sbírej úžasné, nové, čínské artefakty pro své postavy; odhal nový systém Hedvábné stezky, který přizpůsobuje zisky ekonomické stabilitě Číny.
Řada čínských Králů a knížat: Nové čínské a tibetské portréty a čínské jednotky oživí Císařství.

Osm nových důvodů k válce: Protože nikdy jich není dost hodně.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY