Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Army Men: Toys in Space (PC DIGITAL)

Army Men: Toys in Space (PC DIGITAL)

Kód: 410637
Cena: 159 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Konečně důkaz, že malí zelení mužíčci skutečně existují!


Horda mimozemských hraček totiž napadla Zemi. Nyní do svých řad přijali Tan Army, která jim má pomoct dobýt celou galaxii. Veškeré naděje tak leží na jediném muži, kterým je zelený plastový vojáček známý jako Sarge.


Na scénu přichází i Tina Tomorrow a její Space Troopers. Připojte se k silám Green Army, která si probíjí, proškvařuje a jakýmikoliv dalšími způsoby klestí cestu skrz koupelnu do širého vesmíru, a to s jedinou nadějí – ve jménu dobra položit ďábelskou alianci na lopatky.
Mezi hračkami se objeví i dvě další rasy – Galactic Army of Stunners, Paralyzers, Gunners, and Incinerators a Alien Army of Larvae, Spiders, Drones, and Commanders.
Nové světy čekající na objevení – Včetně města na cizí planetě, koupelny, pískoviště a pikniku na dvorku.
Parádní nabídka zbraní – Pusťte se do boje s puškami s tlumičem, zápalnými granáty, napalmem, výsadkáři, mrazícími paprsky, laserovými zbraněmi, plácačkami na mouchy, a dokonce i lepidlem.
Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


©2016 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a odpovídající loga jsou ochranné známky společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY