Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Project Temporality (PC DIGITAL)

Project Temporality (PC DIGITAL)

Kód: 251971
Cena: 319 Kč
Nákupem získáte 12 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Project Temporality je akční hádanková hra z pohledu třetí osob postavená na konceptu manipulace s časem. Díky proprietárnímu enginu Sparta 3D je právě čtvrtá dimenze stejně přístupná jako všechny ostatní. Jako na videorekordéru můžete plynule vracet a posouvat čas.


 


Kombinací těchto funkcí a konceptu časových linek budete moct řešit hlavolamy tak, že pomůžete sami sobě. Kdykoliv potřebujete kamaráda, můžete být tím kamarádem. Vytvořte novou časovou linii kdykoliv a kdekoliv, žádná omezení tu nejsou. Tato hra je o absolutní svobodě ve čtyřech dimenzích.


 


Řešte hádanky obsahující lasery, zrcadla, silová pole, propadliště, plošinky, klíče atd. Využijte čas, abyste udělali nemožné. Prozkoumejte svět a nahlédněte do myslí jeho lidí.


 


Hlavní vlastnosti:Hraní ve 4D: Čas, čtvrtá dimenze, je přístupná stejně jako tři ostatní a kdykoliv můžete přetočit na jakýkoliv dřívější okamžik, abyste našli ideální moment pro vaši akci. Už žádné frustrující opakování pořád stejných pasáží. Jen přetočte a zkuste to znovu.
Singleplayerová kooperace: Tohle je klíčová součást hry. Můžete existovat ve spoustě paralelních časových linek díky časovým klonům. To znamená, že kdykoliv potřebujete, aby vám ve hře pomohl kamarád, vy můžete být ten kamarád. Můžete si vyvolat nového časového klona v jakékoliv fázi hry a jakmile ho jednou vytvoříte, bude vám dostupný navždy.
Několik časových os: Časoví kloni budou pokračovat v provádění nahraných akcí. Nicméně jsou pořád součástí herního světa, takže pokud změníte herní svět, konečný výsledek se změní také.
Objekty v časových polích: Objekty v časových polích jsou objekty, které neovlivňují vaše manipulace s časem, protože jsou v poli, které ruší všechny časové linie kromě té původní.
Časový paradox: Kombinováním časových linií s časovými poli dovoluje vytvářet hádanky postavené na paradoxech, kde jedna časová linka vyústí do několika různých akcí podle toho, v jakém místě v čase se zrovna nacházíte. Matematicky zvyšuje každý objekt v časovém poli rozměry o jeden, což vytváří právě efekt paradoxu.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY