Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Astral Chain - Collectors Edition (SWITCH)

Astral Chain - Collectors Edition (SWITCH)

Kód: 30717
Cena: 1 999 Kč
Nákupem získáte 79 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno v předprodeji


POPIS

COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE
- hru Astral Chain
- vybraný soundtrack na CD
- Astral Chain Artwork - 152 stran
- Shikishi Art Board s ilustrací Masakazu Katsury
- sběratelské balení

Astral Chain - Collectors Edition (SWITCH)

Astral Chain je zbrusu nová akční hra od PlatinumGames exkluzivně pro Nintendo Switch. Jako součást speciální poliicejní jednotky je na vás bránit svět před tajmenou invazí stvoření vypadajích jako mimozemšťani.INVAZE Z JINÉ DIMENZE
Ark je multi-kulturní město v blízké budoucnosti. Jednoho dne je zasaženo pohromou, a to když se objeví brána do jiné dimenze. Nebezpečná stvoření se začnou vynořovat a útočit na lidi a znečišťovat krajinu a normální policejní jednotky nejsou schopny se s nimi měřit. Pro vyrovnání sil je utvořena zbrusu nová jednotka policie s názvem Neuron a ta má bránit obyvatele Arku.

platinumgames

PARŤÁK A ZBRAŇ
Hráč si může vybrat mezi ženskou a mužskou hratelnou postavou. Ta, kterou si nevyberete , se pak ve hře bude objevovat jako vaše mladší dvojče a spolučlen jednotky Neuron. Aby lidstvo mohlo čelit monstrům z jiné dimenze, lidstvo vyvinulo speciální zbraň - Legion. Legion vystupuje jako váš partner a pomáhá vám při vyšetřování, ale jakmile dojde na boj, poznáte jeho pravé dovednosti.

Astral Chain - Collectors Edition (SWITCH)

SYNERGICKÝ AKČNÍ SYSTÉM
Spolupracujte s Legionem a využívejte různá komba v boji s nepřítelem. Můžete současně zaútočit na stejného nepřítele, zaměřit se každý na jiného nebo můžete vyslat Legiona do útoku a podporovat ho ze zálohy. Ve hře je několik Legionů ve hře, každý s jiným bojovým stylem a dovednostmi. Hráči mohou strategicky měnit Legiony během real-time soubojů. Používejte dovednosti Legiona nejen v soubojích, ale také při vyšetřování případů a řešení puzzlů.

platinumgames

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole Nintendo WII
TOP HRY