Sid Meiers Railroads!
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 2 kredity
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Budovatelské, Vlaky
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 12164
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  Budovatelsko-ekonomická strategie od Sida Meiera, jež příznivcům strategií i všeho co se týká vlaků a vláčků nabídne tradiční možnost postavit se do čela vlastní železniční společnosti, kterou je třeba dovést k ekonomickému úspěchu v boji proti řadě konkurentů. Za tímto jasným cílem se skrývá řada činností včetně pokládání tratí, rozhodování o složení vozového parku, hledání podnikatelských příležitostí, starost o vozový park, jednání s konkurencí a tak dále. Sid Meiers Railroads! je realtime budovatelsko-ekonomická strategie, takže s ubíhajícím časem se herní svět mění ať už hráč vyvíjí nějakou činnost, nebo se jen dívá. Hra nabízí nový tržní systém, který neustále monitoruje nabídku i poptávku a podle toho nastavuje další vývoj situace tak, aby nikdy neupadla do stereotypu a hráč tak měl před sebou pořád nové výzvy a překážky k překonávání. Ty bude představovat hlavně správná volba další činnosti, kterou představuje dovoz a přeprava více než 20 druhů zboží a surovin v rámci 30 průmyslových odvětví. Hra obsahuje 30 předpřipravených lokomotiv všech dostupných typů včetně parních, elektrických, dieselových, což ovšem hráči nijak nebrání využít prvku zvaného LocoBuilder k tomu, aby si stvořil lokomotivu podle vlastních představ. Stejně tak je k dispozici editor umožňující nejenom tvorbu vlastních map, ale i celých scénářů.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Clapped

   Je k smíchu že tady hra stojí 9 stovek zatímco na Gameexpres 249 :D

  • Divad

   Tato hra se mi moc líbí, i když jsem zaatím hrál jen demoverzi, ale určitě si koupim plnou a vřele doporučuji.Akorát mi tady chybí minimální konfigurace, ale věřim, že na mim pc to rozběhám.A taky to neni česky.

  • UFO

   Jóó,vyzkoušel jsem Demo a teď hraju hru.Byla testovaná na 6 a 7 řadách grafických karet,takže funguje dobře.Kdo si chce stavět vláčky a nechce utrácet hříšné peníze za opravdové modely železnic,vřele doporučuji,neboť grafika je na úrovni.Jen škoda,že mapy neobsahují aspoň jednu zimní krajinu,nebo Alpy a že hra není v češtině.Cenega by se měla zamyslet.

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • + vypiplana grafika
  • + zjednoduseny model ovladani
  • + nenarocne na premysleni
  • - ve finale velka splet koleji
  • - ty co hrali predchudce nijak neoslovi

  v celku dobra strategie na vecery pokud nemate co delat. pokud vas bavi vlacky a chteli byste si sami zkusit stat se vypravcim je tahle hra pro vas. vcelku intuitivni ovladani. vydarena grafika.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti