Stronghold Collection
PC

(1x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie, Středověk
Kód produktu: 11407
 • Nelineární příběh Stronghold 2 vypráví o králi, který po poražení jeho vojsk uprchl a nyní se z nějakého tajného místa snaží znovu ovládnout svou zem. Nyní se o rozpadající se království perou mocní baroni. Vy byste se měli pokusit zastavit jejich ambice a říši znovu sjednotit. To nebude vůbec jednoduchý úkol. Bude třeba zajistit oddanost poddaných, nejlépe různými festivaly, hostinami, tanci, ale také veřejnými popravami, apod. Do srdcí nepřátel bude zase nutné zasadit strach. Stronghold 2 s sebou vedle SP kampaně, skirmish módu, multiplayeru a nového herního módu přináší i celou řadu dalších novinek a vylepšení - přidány byly například formace, vylepšena AI a dočkáte se rovněž rytířských turnajů. Pokud jde o simulační část hry, tam vás čekají dvě větší změny. První se týká života poddaných, který je provázán s ekonomikou - více se na něm totiž odrazí různé nepříjemnosti jako krysy, mor, záplava odpadu, kriminalita, ad. Druhou velkou změnou je v této části hry nová sim-sekce znázorňující život pánů. S tím právě souvisí již výše zmíněné rytířské turnaje, ale také další pro dané období typická zábava a potřeby (od ovčích farem, přes tkadleny k šatům a tanečním zábavám, soudy, bohoslužby, aj.). Dále Stronghold 2 slibuje o 50 % více budov než v předchozím díle. Novinkou budou i souboje uvnitř budov (na více úrovních) a možnosti pohledů kamery, což obojí dává prostor novým strategiím. Rytíři mohou bojovat na koních i bez nich. Budou zde i některé úplně nové jednotky. V neposlední řadě nebude chybět ani vylepšený 3D editor map.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Balení obsahuje kompletní sérii hry Stronghold a to tyto díly: Stronghold Deluxe, Stronghold Crusader, Stronghold Crusader: Extreme, Stronghold 2 Deluxe a Stronghold Legends.

  Nelineární příběh Stronghold 2 vypráví o králi, který po poražení jeho vojsk uprchl a nyní se z nějakého tajného místa snaží znovu ovládnout svou zem. Nyní se o rozpadající se království perou mocní baroni. Vy byste se měli pokusit zastavit jejich ambice a říši znovu sjednotit. To nebude vůbec jednoduchý úkol. Bude třeba zajistit oddanost poddaných, nejlépe různými festivaly, hostinami, tanci, ale také veřejnými popravami, apod. Do srdcí nepřátel bude zase nutné zasadit strach. Stronghold 2 s sebou vedle SP kampaně, skirmish módu, multiplayeru a nového herního módu přináší i celou řadu dalších novinek a vylepšení - přidány byly například formace, vylepšena AI a dočkáte se rovněž rytířských turnajů. Pokud jde o simulační část hry, tam vás čekají dvě větší změny. První se týká života poddaných, který je provázán s ekonomikou - více se na něm totiž odrazí různé nepříjemnosti jako krysy, mor, záplava odpadu, kriminalita, ad. Druhou velkou změnou je v této části hry nová sim-sekce znázorňující život pánů. S tím právě souvisí již výše zmíněné rytířské turnaje, ale také další pro dané období typická zábava a potřeby (od ovčích farem, přes tkadleny k šatům a tanečním zábavám, soudy, bohoslužby, aj.). Dále Stronghold 2 slibuje o 50 % více budov než v předchozím díle. Novinkou budou i souboje uvnitř budov (na více úrovních) a možnosti pohledů kamery, což obojí dává prostor novým strategiím. Rytíři mohou bojovat na koních i bez nich. Budou zde i některé úplně nové jednotky. V neposlední řadě nebude chybět ani vylepšený 3D editor map.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • galileo22

   Stronghold a Diablo 2 moje první hry ktery sem hral v 7 letech-Nejlepší hry všech dob

  • Gajdžin

   Ted mi tahle hra prisla a fakt se tesim az si ji zaparim je to moje nej. strategicka hra a predesli dili hraju uz od 8 let.

  • Nename

   souhlasim svami stronghold hraji od 6 let a furt mne to bavi vcera jsem si obednal tenhle dil a uz se tesim...

  • Dragon

   JJ je to super hra ale stronghold a stronghold crusader rozjedete i na 10 let starym komplu ale stronghold 2 a stronghold legends (v 3D grafice) uz rozjedete jen s vykonejsim komplem. Velmi doporucuji jestli mate radi opravdu hru kde STRATEGIE a ARMÁda hraje roli!!!
   P.S.: No na 800 GHz si budeme muset jeste jedno stoleti pockat :-)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Kultovní strategie, která má potenciál pobavit i lidi, kteří jinak strategie skoro nehrají (např. já).

=HODNOCENÍ PRO PŮVODNÍ HRU I CRUSADER STEJNÉ=

Sledujte nás na instagramu