XBOX 360 Limited Edition Kinect Star Wars Bundle
X360

7 990
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Kinect, Herní konzole
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 16527
 • .
  Velmi kusově omezena edice XBOX 360. Obrázek konzole zde.

  Kompletní balení bude obsahovat Hru Kinect Star Wars, limitovanou edici konzole Xbox 360 s motivy R2-D2 a zvukovými motivy ze světa Hvězdných válek (zvuky při zapnutí/vypnutí konzole a otevření optické mechaniky), limitovanou edici bezdrátového ovladače s motivy C-3PO, pohybový senzor Kinect ve sněhové bílé barvě, disk 320 GB, náhlavní sadu, hru Kinect Adventures, přístup k exkluzivnímu stahovatelnému obsahu z online služby Xbox Live.

  Speciální edici konzole XBOX 360 společně s chystanou hvězdnou hrou Kinect Star Wars přijde na TYTO Vánoce. Motivem konzole bude oblíbená dvojka robotů R2-D2 a C-3PO z prostředí kultovní série Hvězdných válek. První veřejné ukázky se dočkal i závod pilotovaných kluzáků, tzv. podracing mód. Hra Kinect Star Wars díky využití revolučního pohybového senzoru vtáhne hráče do světa Hvězdných válek jako žádná předešlá z kultovní ságy. Fanoušci série si budou moci doslova na vlastní kůži zažít výcvik rytíře Jedi, používání mocné Síly či souboje se světelnými meči. To vše bez nutnosti použití herního ovladače. S Kinectem děj na obrazovce ovládáte pouze pohyby vlastního těla. Milovníci Hvězdných válek si v připravovaném titulu Kinect Star Wars mohou vyzkoušet také adrenalinové pocity pilota závodního kluzáku. Ve hře budete moci usednout do jednoho ze strojů, který pilotoval i mladý Anakin Skywalker v Epizodě 1. Další závodní speciály se hráčům zpřístupní po odemčení při postupu hrou. Historicky první speciální edice konzole Xbox 360 v sadě se senzorem Kinect obsahuje modro-bílé tělo konzole inspirované robotem R2-D2. Naopak design bezdrátového ovladače byl inspirován jeho věrným androidím druhem C-3PO. V sadě najdete také čistě bílý senzor Kinect.

  V případě reklamace postupujte následovně na stránkách MS u konzole či senzoru, konzoli ani senzor neposílejte na centrálu v Lounech!! Podpora a reklamace.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, ne nebude.

  • Martin

   Dobrý den, tento XBOX 360 Limited Edition Kinect Star Wars Bundle budete jestě prodávat?
   Děkuji Martin.

  • Honza

   Cena je docela premrstena. Holt jsme v CR. V USA to stoji o par babek vice o evrope nemluvim, o nas to jsou 3 000 navic.

  • BloodyAngel

   Cena se mi zdá celkem adekvátní a na americký trh nelze brát zcela zřetel. V ČR se dá sehnat 250GB verze s Kinectem kolem 9000Kč. V této edici, když se nebudeme bavit o vzhledu, je navíc 320GB hdd namísto 250GB, nová plnohodnotná hra (ne takové demo jako "kinect adventures) a nová verze ovladače (s jinými analogy a upravitelným d-padem). I když si teda myslím, že by se jako eshopová cena hodila spíš 9.900,-

  • xboxman

   nezda se vam ta cena moc velka??však cena byla určena na 450dolaru a v přepočtu to je cca7600kč protože kurs je 16,96kč za 1dolar

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

spiderman, marvelsspiderman2, ps5, playstation5
bzzzt, indiegame, indiegamedev, ceskehra, pixelart
zaklinac, blackfridaycz, netflixwitcher, figurka
fallguys, cableguys, ovladac, controller
blackfriday, blackfridaycz, blackfriday2023
ahsoka, herasyndulla, starwarsahsoka, starwars, ahsokameme, starwarsmeme